reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak w prywatnym, może dlatego takie "luksusy" ale podziwiam Cię, że nie ogarnia cie frustracja, czasem dziewczyny we 4 na grupie biegają jak poparzone, a w pojedynkę jak dać radę, wystarczy, ze, któreś potrzebuje pomocy w toalecie i już nie widzisz co odprawia reszta, nie no naprawdę szacunek, ja bym się wykończyła fizycznie i nerwowo :D
To dlatego pełny etat wynosi 25 godzin tygodniowo, żeby nie wykończyć się psychicznie 😁
 
reklama
Dziewczyny, czy w 8+2 ma prawo mnie boleć jajnik?
Jeszcze taka uwaga, poszłam do apteki po witaminę d ibuvit 4000 oraz witaminę b12, a pierwszy raz farmaceuta zwrócił mi uwagę że akurat ta firma która chce na ulotce ma zapis że nie dla kobiet w ciąży... A ja je jadłam :/ pewnie to takie zabezpieczenie bo nie zrobili badań, ale i tak mnie to zszokowało.
 
Dziewczyny, czy w 8+2 ma prawo mnie boleć jajnik?
Jeszcze taka uwaga, poszłam do apteki po witaminę d ibuvit 4000 oraz witaminę b12, a pierwszy raz farmaceuta zwrócił mi uwagę że akurat ta firma która chce na ulotce ma zapis że nie dla kobiet w ciąży... A ja je jadłam :/ pewnie to takie zabezpieczenie bo nie zrobili badań, ale i tak mnie to zszokowało.
Jestem dziś w 8+0 i jajniki czasem mnie ?szczypały? Było to chwilowe i zdarzyło się kilka razy, nawet w weekend ostatni - też się zdziwiłam ale zrzucam na hormony :D
 
A nosicie już spodnie ciążowe? Ja jestem w. 9 tygodniu. Jutro zaczynam 10. Ja widzę zmiany no I czuję po spodniach...mam nadzieję że to nie efekt kwarantanny.. [emoji85]
Ja noszę, bo szybko mi brzuch wzdelo, a spodnie mialam na tyle dopasowane, że są za ciasne już na brzuchu. Waga w sumie chyba w tej chwili kilo na plusie od testu, czyli może być, kilo na miesiąc mogę tyć :-)
 
Witajcie [emoji846] czytam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu dołączyc. Dziś 10+6. To moja pierwsza ciąża, w podeszłym wieku [emoji85] rocznikowo 39 ale we wrześniu będzie jeszcze 38 [emoji6] dużo obaw, lęku, niepewności... póki co wszystko w porządku [emoji4] objawy typowe, nudności bez wymiotów, zmęczenie, senność i smaki niewiadomo na co [emoji522][emoji519][emoji530][emoji1650][emoji1648][emoji1644][emoji489]
Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących [emoji64]
Witaj :-)
Jaki tam podeszły wiek, młodą mamą będziesz :-)
 
Ja noszę, bo szybko mi brzuch wzdelo, a spodnie mialam na tyle dopasowane, że są za ciasne już na brzuchu. Waga w sumie chyba w tej chwili kilo na plusie od testu, czyli może być, kilo na miesiąc mogę tyć :-)
Ja się boję na wagę wejść. Zawsze miałam takie jazdy na punkcie wagi🙈
Okrutnie się boję że dojście doformy po ciąży zajmie mi potwornie dużo czasu 😢
 
reklama
Dziewczyny, czy w 8+2 ma prawo mnie boleć jajnik?
Jeszcze taka uwaga, poszłam do apteki po witaminę d ibuvit 4000 oraz witaminę b12, a pierwszy raz farmaceuta zwrócił mi uwagę że akurat ta firma która chce na ulotce ma zapis że nie dla kobiet w ciąży... A ja je jadłam :/ pewnie to takie zabezpieczenie bo nie zrobili badań, ale i tak mnie to zszokowało.
Ma prawo jak najbardziej. Mnie tez czasami coś zakłuje, czy zaboli, a mam dzisiaj też 8+2. Na poczatku to oczywiscie pobolewalo mocniej i wiecej, teraz jak cuzję jakies pobolewanie w podbrzuszu, to raczej stawiam na jelita [emoji23] a jajniki czy wiezadla macicy to juz rzadziej.
 
Do góry