reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja miałam cukier 84 co przy mojej kilkunastokilogramowej nadwadze i tak jest ok, aczkolwiek parenascie kilogramów temu cukier miałam zawsze niski czasem poniżej 70, także kolejny dowód na to, że nadwagą nie jest niczym zdrowym i procentuje z każdym miesiącem ;(
 
Ja się boję na wagę wejść. Zawsze miałam takie jazdy na punkcie wagi[emoji85]
Okrutnie się boję że dojście doformy po ciąży zajmie mi potwornie dużo czasu [emoji22]
Przed ciążą ważyłam się codziennie rano i wieczorem [emoji85] a teraz ran na kilka dni, i to tylko rano i bez ubrania żeby wyszla mi realna waga [emoji85] ostatnio weszlam na wagę wieczorem wyjątkowo, z mokrymi wlosami owienietymi recznikiem. I sie dziwilam co tak dużo, zeszlam z wagi zalamana ze 3 kilo mi pryzbylo w ciagu kilku dni, a potem sciagam recznik z glowy, rozczesuję, patrze na recznik i mega facepalma zrobilam [emoji23][emoji1787] ciążowe zaćmienie umysłu mnie złapało jak widać [emoji23]
 
tez się tego obawiam,ale mam już plan,ze po porodzie (jak już będę mogła ćwiczyć) to biorę się za siebie i idę na silke 😄
Tu tak samo. Wracam na siłke. Ale wiesz jak to jest z planami.. Postanowieniami. Mam mam nadzieję że nam się uda ale wydaje mi się maluch może być absorbujący Zdziebko.. :))
 
Ja po prenatalnych zapisuję się na zajęcia dla ciężarnych w jednym klubie znalazłam jakiś kurs trzy razy w tygodniu, także zawsze to inaczej się ubrać gdzieś jechać niż tkwić w domu :D a akurat idzie wiosna także słonko sprzyja motywacji 😁
 
Przed ciążą ważyłam się codziennie rano i wieczorem [emoji85] a teraz ran na kilka dni, i to tylko rano i bez ubrania żeby wyszla mi realna waga [emoji85] ostatnio weszlam na wagę wieczorem wyjątkowo, z mokrymi wlosami owienietymi recznikiem. I sie dziwilam co tak dużo, zeszlam z wagi zalamana ze 3 kilo mi pryzbylo w ciagu kilku dni, a potem sciagam recznik z glowy, rozczesuję, patrze na recznik i mega facepalma zrobilam [emoji23][emoji1787] ciążowe zaćmienie umysłu mnie złapało jak widać [emoji23]
Mnie zważa w pt na wizycie na pewno. Chyba pójdę na czczo po porannej dwójce 🙈🤣
 
Dziewczyny ja liczę że karmienie, opieka nad dziedziusiem plus codzienne spacery pozwolą zrzucić ciążowe kilogramy :-) Na pocieszenie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg 🤭 po pół roku byłam już na minusie kilka kg, a nie robiłam nic specjalnego... Jadłam bardzo dużo, bo byłam ciągle głodna🤦 ale dużo spacerowałam z wózkiem, gdzieś ok 1,5-2 godziny dziennie szybkim tempem :-)
 
Witaj :))
Ja mam 35 lat we wrześniu 36.. Więc rozumiem twoje rozterki apropo wieku :)
Ale.w Pl. Masz świetna opiek.e. Genetyczne test pappa.. Seriio nie ma co narzekać. Spokojnej ciąży Ci życzę.
Wiem, ale to pierwsza ciąża wiec chyba stad ten strach. Prenatarne będę mieć 26.02. Potem może odetchnę
 
reklama
Mnie zważa w pt na wizycie na pewno. Chyba pójdę na czczo po porannej dwójce [emoji85][emoji1787]
Mnie przed wizytą szybka dwójka łapie także to pomaga [emoji1787] a że nastepna wizyta na 8:15, to z pójściem na czczo nie bedzie problemu [emoji1787]
 
Do góry