reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Witajcie 🙂 czytam Was od jakiegoś czasu, postanowiłam w końcu dołączyc. Dziś 10+6. To moja pierwsza ciąża, w podeszłym wieku 🙈 rocznikowo 39 ale we wrześniu będzie jeszcze 38 😉 dużo obaw, lęku, niepewności... póki co wszystko w porządku 😊 objawy typowe, nudności bez wymiotów, zmęczenie, senność i smaki niewiadomo na co 🍋🍎🍐🥝🥔🥐🍟
Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących 👶
Podeszły wiek,hehe,dobre😁
Ja urodzę jako 41 latka 😉 to już hyba wiek starczy 😁
Czasem dopada mnie lekka panika jak pomyślę jak to będzie,ale mój M jest oszalały na punkcie tego nienarodzonego brzdąca więc nie ma co jakoś to będzie 😀
 
Ja liczę na to że szkoły otworzą i będę mogła z maluchem biegać Ew. Maszerować
Przed zamknięciem szkół biegałam 10 km 2-4 razy w tygodniu ,było kilka kg mniej🤔
 
Podeszły wiek,hehe,dobre😁
Ja urodzę jako 41 latka 😉 to już hyba wiek starczy 😁
Czasem dopada mnie lekka panika jak pomyślę jak to będzie,ale mój M jest oszalały na punkcie tego nienarodzonego brzdąca więc nie ma co jakoś to będzie 😀
To nic, ale jak się zdążyłam zorientować macie doświadczenie, więc dacie radę 🙂 My z M 5 lat starszym raczkujemy w tym temacie. Po latach beztroski życie zmieni się o 180 stopni. Tego się obawiam, czy podołamy czy wystarczy sil i cierpliwości. No ale jak nie teraz to kiedy ten debiut 🙂
 
Ja liczę na to że szkoły otworzą i będę mogła z maluchem biegać Ew. Maszerować
Przed zamknięciem szkół biegałam 10 km 2-4 razy w tygodniu ,było kilka

Dziewczyny ja liczę że karmienie, opieka nad dziedziusiem plus codzienne spacery pozwolą zrzucić ciążowe kilogramy :-) Na pocieszenie w pierwszej ciąży przytyłam 20 kg 🤭 po pół roku byłam już na minusie kilka kg, a nie robiłam nic specjalnego... Jadłam bardzo dużo, bo byłam ciągle głodna🤦 ale dużo spacerowałam z wózkiem, gdzieś ok 1,5-2 godziny dziennie szybkim tempem :-)
O to będzie też moj plan na jesień 🙂
 
reklama
To nic, ale jak się zdążyłam zorientować macie doświadczenie, więc dacie radę 🙂 My z M 5 lat starszym raczkujemy w tym temacie. Po latach beztroski życie zmieni się o 180 stopni. Tego się obawiam, czy podołamy czy wystarczy sil i cierpliwości. No ale jak nie teraz to kiedy ten debiut 🙂
Zakochacie się bez reszty w tym maleństwie 😍
 
Do góry