reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Boli mnie brzuch, pachwiny i uda. Znowu za dużo łażenia po sklepach. Ostatni raz dałam się namowić mężowi na większe wspólne zakupy [emoji29]
Ja za to mega zmęczona się dziś czuje. Może dlatego , że cały dzień na nogach byłam. Syn już śpi i ja też padam na twarz [emoji85]nawet jeść nie mam siły [emoji854]niemoc totalna serio
 
reklama
Ja osobiście nie lubie karmic..na poczatku bola i pekaja sutki, to jest okropne, potem jest ok, aczkolwiek ja wytrzymuje do pol roku, potem wjezdza blw. Na grupie grudniowej mojej corki teraz co drugi post jest z wolaniem o pomoc, bo 2 latka chodzi i podciaga mamaie bluzke co 15 min... no ja osobiscie nie lubie, ale to ja 🤷‍♀️
A te nakładki na sutki pomagaja?
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn w 9/10 tyg. Tez macie uczucie bóli okresowych? Ja tak mam, że jak coś porobie to zaraz tak dziwnie "rwie" mnie brzuch... Muszę brać nospe. Czasem jak śpię to aż się przebudze to aż obudzi mnie takie nagle uczucie ciągnięcia? ZWARIUJE!
jeśli przesadzę z aktywnością to miewam podobne odczucie, dlatego prowadzę nadwyraz oszczędny tryb życia - wykorzystuję męża do czego się tylko da :)
Ooo :) a ile. Masz lat Jelsi mogę zapytać i ile porodów za sobą :)
I co cię skłania do tego szaleństwa? :)


Chyba żeśmy już poruszały ten temat wczensiej:) ja jeszcze nawet szefowi nie powiedziałam. Nawet swoim dzieciom jeszcze nie...
I mamie.
Powiedziałam dziewczynie z pracy która zajmuje się kadrami gdyż chwilę przed epidemia korony w naszej frimie wzięłam 3 dni wolnego więc zapytała się czy byłam przeizbeiona czy miałam syptomym więc jje powiedziałam tak.. Objawy ciąży... Silnie odczuwane :p
Powiedziałam też mojemu przyjacielowi ale on zna mnie tak dobrze ze sam ze się zapytał czy aby nie jestem w ciąży więc tylko potwierdziłam 🙈
Ja mam pracę fizyczna ale nie interesuje mnie l4. Bardziej redukcja czasu. Albo przeniesienie na inne stanowisko. Na pewno z tematen ruszymy w pt bo mam wizytę lekarska. Wtedy w pn powiem szefowi i sporbujemy znaleźć rozwiązanie.

Mam 32 skończone i dwa porody za sobą, jeden z nich w domu narodzin, atmosfera zbliżona do domowej. Lekki drugi poród zapoczątkował marzenie o porodzie domowym. Czy się zdecyduję i czy położne mnie zakwalifikują nie wiem ... :)
 
reklama
Do góry