reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Masz antybiotyk? Czy to bezpieczne dla malucha ? Bo jak to wygooglowałam to pisze „ zagrożenie życia dla matki i dziecka” brrr ten doktor googl. Dobrze że jutro lekarz.
Nie mam ale wczoraj popołudniu odebrałam wyniki a wizyta dziś wieczorem
Ostatnio nic nie mówiła ale były nieco lepsze
Myślę że jakby moje życie było zagrożone z tego powodu to chociaż by mnie pęcherz bolał 🤔
A czy coś dziecku grozi to się dowiem wieczorem
 
reklama
Co do wózka to tak słuchając wielu koleżanek, każda narzekała na spacerówkę z zestawu 2czy3w1 i kończyło się kupnem spacerówki osobno, także ja wpadłam na genialny pomysł kupna wózka 1w1, samej gondoli, tylko, że okazało się, że wybór w tych wózkach jest bardzo skąpy, jedyny jaki mi się podoba to Riko Molla :)

Ja jestem bardzo zadowolona z mojej spacerówki z 2w1, fakt ze jest większa niż taka mała, osobna spacerówka, ale nawet lecieliśmy z nią samolotem i dała radę ;) na spacery czy dłuższe wycieczki to tylko taka większa, a po mieście można kupić jakaś tańsza parasolkę.
 
Co do wózka to ja napewno chcę zestaw 3 w 1, z synem bardzo wygodna była dla mnie możliwość wpięcia nosidełka w stelaż, nie trzeba było nosić nosidełka np podczas zakupów. Mieliśmy wózek Bebetto Luca, ale nosidełko nie z zestawu, tylko osobno kupione- be safe izi go, było wpinane na adapterach w stelaż :-) jak młody podrósł na wyjazdy mieliśmy składaną parasolkę, a na codziennie spacery używaliśmy spacerówki z zestawu. Bardzo wygodnie się jeździło takim masywnym wózkiem, dawał radę nawet w największym śniegu :-) teraz nie wiem jaki kupimy, ale raczej też coś w tym stylu.
 
Co do wózka to ja napewno chcę zestaw 3 w 1, z synem bardzo wygodna była dla mnie możliwość wpięcia nosidełka w stelaż, nie trzeba było nosić nosidełka np podczas zakupów. Mieliśmy wózek Bebetto Luca, ale nosidełko nie z zestawu, tylko osobno kupione- be safe izi go, było wpinane na adapterach w stelaż :-) jak młody podrósł na wyjazdy mieliśmy składaną parasolkę, a na codziennie spacery używaliśmy spacerówki z zestawu. Bardzo wygodnie się jeździło takim masywnym wózkiem, dawał radę nawet w największym śniegu :-) teraz nie wiem jaki kupimy, ale raczej też coś w tym stylu.

Zgadzam się, masywne wózki sobie radzą w każdym terenie, a te leciutkie to niestety nadają się tylko na płaska powierzchnie albo do sklepu :) nasza parasolka wazy 5 kg wiec jest super, bo można ja wziąć pod pachę, ale niestety już na kostce brukowej ma problem.
 
Co do wózka to ja napewno chcę zestaw 3 w 1, z synem bardzo wygodna była dla mnie możliwość wpięcia nosidełka w stelaż, nie trzeba było nosić nosidełka np podczas zakupów. Mieliśmy wózek Bebetto Luca, ale nosidełko nie z zestawu, tylko osobno kupione- be safe izi go, było wpinane na adapterach w stelaż :-) jak młody podrósł na wyjazdy mieliśmy składaną parasolkę, a na codziennie spacery używaliśmy spacerówki z zestawu. Bardzo wygodnie się jeździło takim masywnym wózkiem, dawał radę nawet w największym śniegu :-) teraz nie wiem jaki kupimy, ale raczej też coś w tym stylu.
Tylko nosidelka z wozkow 3w1 to dramat 🤐 nie uzywalabym tego w aucie, chyba ze sa dobre a ja o tym nie wiem?
 
Hej, ja jestem już po pierwszych prenatalnych. Niestety, u dzidziusia jest powiększony do pęcherz moczowy. W poniedziałek mam wizytę u prywatnego lekarza, zobaczę co mi powie.
Czy któraś z was miała może w poprzedniej ciąży taki przypadek i wszystko dobrze się skończyło?
 
reklama
Co do wózka to tak słuchając wielu koleżanek, każda narzekała na spacerówkę z zestawu 2czy3w1 i kończyło się kupnem spacerówki osobno, także ja wpadłam na genialny pomysł kupna wózka 1w1, samej gondoli, tylko, że okazało się, że wybór w tych wózkach jest bardzo skąpy, jedyny jaki mi się podoba to Riko Molla :)
Wlasnie ja nie wiem czy nie kupie teraz spacerowki ( pojezdzi Amelka do wrzesnia) a potem dla dzidzi samą gondole, spacerowke schowam dla dzidziusia, a młodej kupie dostawke boczna, bo jednak my duzo i daleko spacerujemy.
 
Do góry