reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć Dziewczyny :) W końcu odważyłam się do Was dołączyć, dziś 9+2dc. Bardzo mi miło! ❤️ Jestem po dwóch poronieniach, w 6 i 8 tyg, dlatego cały czas się zastanawiałam, czy tutaj dołączyć, bo stres towarzyszy mi nieustannie.
 
Odnośnie polożnych bo padały tutaj pytania ja mam to szczęście że wpadłam w przychodni na Panią która była położna mojej siostry. Anioł kobieta ;) Dała mi deklarację do wypełnienia i powiedziała że mam jej przynieść wypełnioną. Generalnie można wybrać sobie położna obojętnie z jakiej przychodni ;)
 
Cześć Dziewczyny :) W końcu odważyłam się do Was dołączyć, dziś 9+2dc. Bardzo mi miło! ❤️ Jestem po dwóch poronieniach, w 6 i 8 tyg, dlatego cały czas się zastanawiałam, czy tutaj dołączyć, bo stres towarzyszy mi nieustannie.
Witamy :) Ja mam 9+1 więc prawie tak samo. A z usg jaki tydzień/dzień ? :)
 
Koniecznie trzeba jechać samochodem. My tez chcieliśmy bazę, ale u nas żadna nie pasowała i było za duże nachylenie. Odręcznie mieliśmy na pas, ale to się bardzo łatwo zapina.
Też mamy na pas jest wygodny, łatwo sie zapina,ja jestem zadowolona . Też nam baza nie pasowała do auta.
 
Odnośnie polożnych bo padały tutaj pytania ja mam to szczęście że wpadłam w przychodni na Panią która była położna mojej siostry. Anioł kobieta ;) Dała mi deklarację do wypełnienia i powiedziała że mam jej przynieść wypełnioną. Generalnie można wybrać sobie położna obojętnie z jakiej przychodni ;)
A jeśli jest się zapisanym do położnej w przychodni do której się należy to można taką położną zmienić? tzn. jeśli bym chciała wybrać inną z zupełnie innej przychodni to mogę takiej zmiany dokonać?
 
Jak już jesteśmy przy tym aucie, to dziewczyny, które jeździły z maluchami same, dziecko było z przodu obok was, czy z tyłu? Wiem, że z tyłu jest najbezpieczniej, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak jechać mając niemowlaka za plecami, są niby te lusterka do obserwacji, ale czy to się sprawdza?
Ja wozilam cały czas tyłem, lusterko dawało radę, naprawdę. Ale mam przypadek koleżanki, której synek miał refluks i zdarzało mu się często bardzo wymiotować. I też sobie nie wyobrażała mieć go z tyłu. Wtedy warto pamiętać o wyłączeniu poduszek z przodu :)
 
reklama
Witamy :) Ja mam 9+1 więc prawie tak samo. A z usg jaki tydzień/dzień ? :)
Z usg właśnie 9+2 i tym się jakoś sugeruje :) Przez chorobę przed ciążą przesunęła mi się owu o tydzień i wszystko się automatycznie przesunęło, ale dzidzia podobno podgoniła i prawie mam tak samo jak wg ostatniej @ (9+4). Na razie obywa się bez przygód typu plamienia itp. Ale tez zrobiłam mnóstwo badań, zeby już w końcu było dobrze. A jak u was z mdłościami? U mnie ten 9 tydzień to na razie najgorszy 🙈
 
Do góry