reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja bardzo nie lubię jak ktoś mi robi zdjęcia więc raczej się nie zdecyduje ;) na pamiątkę parę zdjęć zrobi mi mąż ale taka sesja z fotografem to nie dla mnie ;) chociaż bardzo mi się podobają zdjęcia z takich sesji 😁
Ja zobaczę jak będę wyglądać 🤣🤣🤣jak nie korzystnie i źle się będę czuła ze sobą to nie zdecyduje się
 
dziewczyny ja sie jeszcze zastanawiam bo moja gin kazała mi sie umowic na prenatalne miedzy 11 a 14 tygodniem.Wyliczyła że u mnie wypada to miedzy 21lutym a 15 marca.Umówiłam się na 10.03 przez znany lekarz.Chyba bedzie dobrze jak myslicie?
 
dziewczyny ja sie jeszcze zastanawiam bo moja gin kazała mi sie umowic na prenatalne miedzy 11 a 14 tygodniem.Wyliczyła że u mnie wypada to miedzy 21lutym a 15 marca.Umówiłam się na 10.03 przez znany lekarz.Chyba bedzie dobrze jak myslicie?
Myślę, że będzie ok. Ja też mam w 13 tyg prenatalne. Dokładnie 13+1[emoji846]
 
Weszła moda na „sesje zdjęciowe ciążowe” któraś myślała na tym ?
Wszystko zależy jak będę się czuła i wyglądała... Niektóre zdjęcia jak się ogląda są piękne 🥰 ale niektóre okropne, jak będę wyglądać źle to absolutnie nie będzie żadnej sesji 😁 zresztą osobiście chyba wolę zrobić potem noworodkową niż ciążową 😁 ale kto wie, może zmienię zdanie 😁
 
Dziewczyny ja mam dzis jakis kryzys... gdzies od dwóch tygodni nie mam siły, ciągle mi niedobrze, w domu bajzel a mi się nie chce sprzątać ( a zawsze mialam na blysk) 😪 mam niemoc całkowitą, nie ogarniam tego... wiem, ze to minie, ale dzis normalnie wyć mi się chce 😭 i jeszcze ciągle się martwię,czy wszystko będzie dobrze, a USG mam dopiero za 2 tygodnie... przepraszam za moje żale, ale Wy mnie zrozumiecie 😥
Ja też jestem jakaś do niczego więc nie martw się :) prenatalnych tez sie boje.. musimy wierzyć że będzie dobrze ♥️
 
reklama
Do góry