reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja wczoraj jadłam, u mnie jednak paprykowe! Nie mogłam się powstrzymać 🤤 dzisiaj glukoza na czczo 82
Dołączam do teamu chipsowego, całą paczka zielonej cebulki wczoraj pękła a dziś chodzą za mną solone😂
Narazie oszukuje żołądek obiadem może zapomni 😂 u mnie dziś gulasz z wielu warzyw z mięsem, a na kolację pieczarkowa sałatka. Co dziś pichcicie?
 
reklama
Dziewczyny czujecie czasem takie klucie w pochwie?? Pojawia się to u mnie ostatnio i zastanawiam się czy to dobrze czy zle.
 
Dołączam do teamu chipsowego, całą paczka zielonej cebulki wczoraj pękła a dziś chodzą za mną solone😂
Narazie oszukuje żołądek obiadem może zapomni 😂 u mnie dziś gulasz z wielu warzyw z mięsem, a na kolację pieczarkowa sałatka. Co dziś pichcicie?

Ja w tym tygodniu zaliczyłam już paprykowe, cebulowe i keczupowe maczugi 😂
 
Dołączam do teamu chipsowego, całą paczka zielonej cebulki wczoraj pękła a dziś chodzą za mną solone😂
Narazie oszukuje żołądek obiadem może zapomni 😂 u mnie dziś gulasz z wielu warzyw z mięsem, a na kolację pieczarkowa sałatka. Co dziś pichcicie?
Uu - pieczarkowa sałatka? Napisała byś coś więcej? Teraz to raczej oczami zjadam, ale coś czuję że na przyszłość bym się skusiła 😍
 
Dołączam do teamu chipsowego, całą paczka zielonej cebulki wczoraj pękła a dziś chodzą za mną solone[emoji23]
Narazie oszukuje żołądek obiadem może zapomni [emoji23] u mnie dziś gulasz z wielu warzyw z mięsem, a na kolację pieczarkowa sałatka. Co dziś pichcicie?
Ja wczoraj wpieprzylam solone. I to na sniadanie po owocach [emoji85]
 
Dziewczyny na ostatniej wizycie miałam te wszystkie duże badania tokso, hiv no i ta cała resztę i na następną wizytę za miesiąc nie kazał mi nic robić, a Wam coś wasi lekarze zlecali?
ja byłam z wynikami 2 tygodnie temu na wizycie i idę za tydzień, pewnie znowu mi każe zrobić podstawowe badania :) w tamtej ciąży miałam średnio co miesiąc, raz mi tylko wyszło białko w moczu i kazał powtórzyć i za 2 tygodnie przyjść.
 
reklama
Do góry