reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie tez problem ze sprzątaniem 🙉 tyle prania mi się nazbierało, ze dramat... dobrze, ze mam suszarkę elektryczna, bo na ta zwykła nawet mi się nie chce zawiesić... i tak tylko wkładam i wyciągam z tamtej i 4 prania czekają na złożenie 😳 dobrze, ze nie mam manii prasowania, bo wtedy to już w ogóle by było. Przez dzień tylko wykonuje proste czynności ugotowanie obiadu, ogarnięcie kuchni itp. Kurz leży a ja razem z nim 🤣 i nie raz jak corka zaśnie to mam wyrzuty sumienia, ze zamiast ruszyć tyłek i coś zrobić to wchodzę na forum i czytam... przeważnie po kilkanaście stron do nadrobienia 😂 więc ja się na fb tez nie piszę, bo to za dużo czasu mi to pochłonie 😉
No jak bym ja to pisała. Kosz na pranie się nie domyka, kosze z suchym praniem z suszarki czekają na złożenie, ciuchy biorę już prosto z nich, bo brakuje na wieszakach, prasowania też nie planuje, nawet obiadu nie robiłam od dwóch dni. Ja się żywię się w pracy, a mąż z dziećmi jakoś ma sobie radzić sam. Mam nadzieje, że to chwilowe i zaraz będzie wiosna, drugi trymestr i wróci energia. Jutro mam urlop na lekarza więc liczę, że coś nadrobię. A fb to nawet nie mam wiec chyba wolę zostać tu niż zakładać jakieś fikcyjne nowe konto.
 
Zazwyczaj robia 2 tyg wcześniej, żeby się czasem nie rozkręcilo naturalnie.
nie wiem co gorsze (bardziej stresujące) czekać na poród naturalny i nie wiesz kiedy się to zacznie, czy czekać na dzień w którym wiesz że będą ci szyberdach rozcinać
😱 w jednej i drugiej wersji będę siwieć ze strachu. Ale chyba łatwiej jak się to zaczyna samo z zaskoczenia,bo nie znasz dnia ani godziny i może Cię złapać wtedy jak się akurat chwilowo nie boisz porodu? 🤔
 
reklama
U nas starania tuż po ślubie czyli od sierpnia 2020, byliśmy zaskoczeni ze to juz 😀
My na żadne śluby nie czekaliśmy 😁 dopiero po pierwszej stracie się zdecydowaliśmy na ślub. W dwa miesiące zorganizowaliśmy najpiękniejszy ślub w świętokrzyskich polach i najpiękniejsze wesele, na jakim kiedykolwiek byli nasi goście, magicznie było 🥰 nie No, z tego musi się coś urodzić, No musi 😁
 
Do góry