reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć mamuśki..
ja znowu w pracy🙄 już nie mam siły 😒 w ogóle zauważyłam,że ostatnio chodzę nerwowa cały czas,nie wiem sama co sie dzieje....
 
Witam się rana, ja oczywiście jak zwykle się nie wyspałam, znowu nie spałam 3 godziny w nocy... jeszcze dziś w nocy jakoś mi dziwnie na brzuchu było, wzdęta byłam cały czas 😥 Co najlepsze, w ciąży z synem też cierpiałam na bezsenność, a normalnie nigdy nie miałam problemów ze snem, bo raczej śpioch że mnie 😁 mąż twierdzi, że to nasze dzieci przygotowują nas do nieprzespanych nocy 😁

Ja mam te same objawy. Mdlosci okropne, głowa pęka i do tego ten ból w plecach.. Ale zauważyłam, że męczy głównie, gdy "długo" jestem w pracy (powyżej 4h😂). I ja sama powiedziałam, że jak mi to nie minie do 12tygodnia,a cos zaczynam wątpić, bo skończyliśmy już wczoraj 11tc, to chyba nasze dziecko będzie jedynakiem😱❤️

Przybijam piątkę. Ja dziś 12+2, a zero poprawy. Już chyba wolałabym wymiotować i poczuć ulgę, a mi wszystko w gardle stoi i ciągle niedobrze 😥 jak ja się cieszę, że syn chodzi do przedszkola, przynajmniej mogę sobie odpoczywać, bo tak to pewnie byłby jednak trochę zaniedbany :-)

Powodzenia na wizytach! ❤️
 
Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się ❤️
Bardzo mi przykro wiem co przeżywasz , trzymaj się 💗
Nie jedna z nas to przeszła więc jak coś wiesz gdzie szukać wsparcia 💞
 
Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się ❤️
Boże, bardzo, bardzo mi przykro. Trzymaj się jakoś. 😘 Ja to przeżyłam 2 razy niestety.
 
A mi już się lepiej śpi. Mdłości odpuściły trochę jakoś we wtorek. (skończony 9tc).
Jestem zmęczona tylko potwornie wieczorami ale staram się po covidzie i przed powrotem do pracy wrócić do formy. Wczoraj np zrobiłam 13 km w tym 11 po górach [emoji854]. Łatwo nie było w tym śniegu ale warto było. +10 punktów do. Samopoczucia.
Ale widoczkiiii[emoji3590][emoji3590]
 
Pół nocy nie spałam, obleciał mnie lęk. W poniedziałek będę informować w pracy, ze jestem w ciąży. To wspaniała wiadomość, a mimo tego się stresuje.😞
W tym roku miałam plan awansu, nowych możliwości, a tu dzidzia zmieniła plan. Nie jest mi z tego powodu smutno, ale mimo tego stres mnie zżera i czuję się dziś totalnie przemęczona. Chciałabym, aby wszystko było dobrze. Też macie takie lęki? 🥺
 
reklama
Czas się pożegnać. Życzę Wam dużo uśmiechu, radości i szczęśliwych rozwiązań. Ja się wczoraj dowiedziałam, że serduszko dzidzi przestało bić a wraz z nim moje.. W poniedziałek do szpitala. Dzięki za wszystko i 3maj cie się [emoji3590]
Bardzo mi przykro [emoji853] wiem co czujesz. Trzymaj się dzielnie [emoji3531]
 
Do góry