reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Kiedyś ale to dawno,dostałam list z wezwaniem na konkretny termin
Byłam już gruba,parę pytań,czysta formalność,ale ja się bardzo w takich sytuacjach denerwuje
W domu moze nie działać dzwonek, możesz mocno spać, masz prawo być nie do życia, dzwonek albo się zepsuł albo wyczerpały się baterie albo korki wybilo, albo brałaś prysznic no nie wiem czy oni to tak biorą serio te kontrole
Co innego jak ktoś niby choruje na kręgosłup lub grype a maluje chałupę
A co może robić ciężarna żeby się przyczepić?

Jeśli przyjda na kontrolę i nie otworzysz to musisz napisać wyjasnienie, ale do czasu wyjasnienia chyba wstrzymują wypłatę zasiłku.
A co może robic ciężarna? Choćby na wakacje pojechać, czego na L4 w zasadzie robić nie wolno.
 
Dziewoje czy stoicie w kokejce do badań? Czy mówicie soryy ale ja w ciąży i wchodzicie przed kolejkę? Ide we wtorek i się zastanawiam co zrobić a kolejki zawsze duże 😃😃
 
A mogą Ci zmienić grafik/pan zajęć, żeby wszystkie godziny z Twojego przedmiotu wyrobić do końca maja, i ewentualnie potem zostawić tylko zaliczenie? :)
Tak się ustawiłam, że mam ostatni zjazd 9.,10.05. Skończymy wtedy umowę, 11. Wystawie rachunek i będę czekać na kasę. Jak przyjdzie kasa wezmę zwolnienie.

Na dziennych zajęcia są jakoś do 25.06 więc pier... i musiałabym prowadzić potem 3 ośmiogodzinne egzaminy, więc odpada. Ja ich przycisnę, wszystko zrobię do połowy maja, a potem będą zastępstwa, ale bez stresu, že studenci nie przerobią materiału i nie poradzą sobie na egzaminie. Taki mam plan. A jak się nie uda, to ja mam na tyle dobry kontakt ze studentami, że będę skracać, co się da i uczyć najwyżej korespondencyjnie, jak przycisnę ich teraz dwa miesiące, to potem możemy mieć Bajlando 🤩

Laski, mnie już tak strasznie ludzi brakuję, no masakra. Zaraz zacznę gadać do siebie normalnie.
A mój konkubent-narzeczony nie kupił zupki chińskiej 😭😭😭😭
 
Dziewoje czy stoicie w kokejce do badań? Czy mówicie soryy ale ja w ciąży i wchodzicie przed kolejkę? Ide we wtorek i się zastanawiam co zrobić a kolejki zawsze duże 😃😃
Mówię, że jestem w ciazy. Albo idę na krew do położnej. Ja nie jestem w stanie stać w kolejce.
 
Jak się czujesz, ok wszystko :)?
Wszystko ok,
Nic nie boli,czysto na dole, przy siku czasem jakąś czarna niteczka się pojawi i tyle, męczy mnie nic nie robienie,wczoraj obdzwoniłam wszystkich kontrahentów, dziś mąż jechał pozałatwiać jakieś pierdoły pojechałam z nim, rozłożyłam sobie fotel teraz leżę
Chętnie sprawdzalnym teraz codziennie czy coś się tam dzieje czy mogę chodzić
Moja teoria jest taka że co miało się wylać się wylało lekarz sprawdził,jest ok nie widać źródła krwawienia to myślę że oszczędzać się ale bez jaj, jednak na razie się boje nawet więcej spacerować, niech się goi
 
reklama
Do góry