reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Właśnie dostałam brązowego plamienia... Już się popłakałam... Ale zanim to zrobiłam na szybko umówiłam się do lekarza jeszcze na dziś na 15.45... Zostało czekać i się modlić...
 
Właśnie dostałam brązowego plamienia... Już się popłakałam... Ale zanim to zrobiłam na szybko umówiłam się do lekarza jeszcze na dziś na 15.45... Zostało czekać i się modlić...
Też jeszcze mam. Dziś powiedziałam przyjaciółce o ciąży i powiedziała , że ona też w ciąży miała brązowe plamienie i wszystko skończyło się dobrze więc miejmy nadzieję, że u nas tez tak będzie [emoji846]
 
Dziewczyny a jak tam Wasz waga? U mnie nic nie podskoczyla a wrecz spadla. Ale ja mam zerowy apetyt. Odrzuca mnie od jedzenia. Lekarz powiedzial zebym chociaz pila. Ze potem nadrobie. Ale aie teoche martwie. Nie wymiotuje ale nie moge patrzec na jedzenie.
Ja mam ten sam problem 🙄 też schudłam, mam jadłowstręt. Zaczęłam 8 tydzień i chociaż dzisiaj w ciągu dnia po śniadaniu już jest lepiej i oby tak było 🙈
 
Dziewczyny Wy wszystkie mówicie że nie możecie jeść, to chyba Wasz apetyt na mnie przeszedł, bo ja znowu za 3 mogłabym jeść [emoji23][emoji23] Już się powstrzymuje, ale non stop głodna chodzę i ciągle bym tylko jadła i jadła.. [emoji85] Co zjem to za chwilę myślę znowu o jedzeniu i tak w kółko haha
 
Dziewczyny Wy wszystkie mówicie że nie możecie jeść, to chyba Wasz apetyt na mnie przeszedł, bo ja znowu za 3 mogłabym jeść [emoji23][emoji23] Już się powstrzymuje, ale non stop głodna chodzę i ciągle bym tylko jadła i jadła.. [emoji85] Co zjem to za chwilę myślę znowu o jedzeniu i tak w kółko haha
oddaj mi trochę tego apetytu :p
 
reklama
Do góry