reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No to mloda wg tego powinna mieć 176+170-13/2=ok 166,5... A juz ma 170...moze z tym liczeniem jest jak z chińskim kalendarzem planowania płci :-) wg niego moja córka miała być chłopakiem, ciekawe, czy teraz wg kalendarza znowu chłopak okaże się córką [emoji23]
a przeliczałaś sobie wiek na lata chińskie? 😂 ja myślałam, ze z corka tez mi się nie sprawdziło, ale jak przeliczyłam wiek to o dziwo tak. Bo u nich miesiąc ma 28 dni, czy jakoś tak😅
 
A pamiętasz takie cheapsy raffels (czy jakoś tak) z początku lat 90. o smaku kurczaka? Jak ja bym je zjadła!! Karbowane takie były. No petarda, totalnie je chce teraz!

Coś kojarzę [emoji7] kiedyś to były smaki, zwykła princessa miała smaki arachidowy, waniliowy i inne rzadko wtedy spotykane, nigdy tego smaku nie zapomnę. Teraz to za przeproszwniem [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] a nie wafelki. Chyba jeszcze biedronkowe estelle tezymają jakiś poziom smakowy.
 
Coś kojarzę [emoji7] kiedyś to były smaki, zwykła princessa miała smaki arachidowy, waniliowy i inne rzadko wtedy spotykane, nigdy tego smaku nie zapomnę. Teraz to za przeproszwniem [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] a nie wafelki. Chyba jeszcze biedronkowe estelle tezymają jakiś poziom smakowy.
princessa arachidowa ❤ o jaaaaale mi przypomniałaś...mój ulubiony smak😋
 
reklama
Coś kojarzę [emoji7] kiedyś to były smaki, zwykła princessa miała smaki arachidowy, waniliowy i inne rzadko wtedy spotykane, nigdy tego smaku nie zapomnę. Teraz to za przeproszwniem [emoji90][emoji90][emoji90][emoji90] a nie wafelki. Chyba jeszcze biedronkowe estelle tezymają jakiś poziom smakowy.
Mi smakują grześki ale tylko klasyczne 🤔
 
Do góry