reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny [emoji846]
Jak mija Wam weekend? Mnie od wczoraj zaczęło mdlić podczas mycia zębów, nie miałam tak wcześniej. Jeszcze dziś w pracy i odpoczynek . Dziś mam 10t2d , która z Was jest w tym samym tygodniu?[emoji4]
 
reklama
Jeszcze na to czas, ale polecam ta koszule 😀 nawet w niej rodziłam, była zima, ale w szpitalu było mega ciepło. I jest prosta bez dennych wzorów 😀 1,5 roku temu płaciłam za nie po 20 zł wiec widać, ze popyt jest 😅
 

Załączniki

  • IMG_4792.jpg
    IMG_4792.jpg
    64 KB · Wyświetleń: 79
Cześć dziewczyny [emoji846]
Jak mija Wam weekend? Mnie od wczoraj zaczęło mdlić podczas mycia zębów, nie miałam tak wcześniej. Jeszcze dziś w pracy i odpoczynek . Dziś mam 10t2d , która z Was jest w tym samym tygodniu?[emoji4]
Ja ci depcze po piętach 10+0 😃 mdłości znikome ale ni z dupy potrafi mnie zwymiotować. Zeszłam ma dół do mamy i poczułam zapach gotującego się obiadu i musiałam polecieć na pawia niestety.
 
Narazie nie, rano się nie da (bo syn zwykle nad ranem do nas przychodzi), potem jest w pracy, a wieczorem czuję się okropnie i ledwo żyję [emoji16] przeżyje, jak kocha to poczeka [emoji16] zresztą to wyjątkowa sytuacja, mąż rozumie [emoji6]
Eee, jak dobrze że mam nastolatkę w domu [emoji1787]
Jeden objaw mi przechodzi, a mianowicie, niechęć do seksu cos idzie sobie w pizdu [emoji23] mąż bedzie miał wynagrodzone czekanie, bo od testu tylko [emoji509] i [emoji123] hehe [emoji23][emoji23] ale to chyba ten objaw alurat mo_e sobie iść w długą, z niechęcią do seksu dziwnie się cuzłam [emoji23][emoji23]
 
Dziś miałam taki tępy ból w podbrzuszu na dole, po prawej stronie bliżej pachwiny. Może więzadło. Wzięłam nospe. :/
Ja mialam wczorja taki ból, jakby naciągniete wszystko na maksa tam na dole było, to obróciłam się na bok i od razu przeszło. Wszystko tam mamy napięte i dlatego tak pobolewa :-)
 
U mnie to gladziutko chyba 0,5 l allow weszło, barmany sobie robiłam do rana, ale wtedy zarodek nie był zagnieżdżony. Ostatni raz piłam i paliłam 3.01 na urodzinach siostrzeńca, zaczęłam wtedy lekko krwawić i myślałam, że okres, to implantacja była i 7.01 bladziutka kreska. Ten alkohol wtedy nie miał absolutnie znaczenia. Po teście ostatni raz jeszcze konno jeździłam, ale tak już na pół gwizdka... Następny alkohol za rok w Sylwestra!

To nie dość ze nam sie terminy zgrywają to jeszcze w ten sam dzień test robiłyśmy 😂😂😂 ja w wigilie tez i winka nie żałowałam, ale to chyba nawet zagnieżdżone nie było :-)
 
Tak ogolnie witam z rana :-)
Dzisiaj 9+0, w koncu 9 tydzień skonczony, zaczynam 10 [emoji123][emoji123][emoji123][emoji123] jeszcze tylko 3, 5 tygodnia do prenatalnych :-)
 
reklama
Wiem, ze jeszcze wcześnie, ale... Czy któraś z Was może myśli o zakupie produktów od mamy ginekolog? Np wyprawkę, koszule ciążowa czy poporodowa? Ktoś może oprócz segregatorów kupował coś u niej i poleca? :) zatsnawiam się, czy warto ściągać to z Polski
Ja mam segregator i jestem zadowolona, kupiłam majtki i są beznadziejnej jakości moim zdaniem, poza tym krzywo uszyte i wchodzą w tyłek. Kiedyś myślałam o koszuli, ale nie mam ciśnienia.
 
Do góry