reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, tak czytam o Waszym ustaniu objawów i aż zazdroszczę 🙈 u mnie 11 tc i każdy dzień to dla mnie wyzwanie. Mdłości, wymioty, nie funkcjonuje normalnie, czytam Was raz na jakiś czas, bo co spojrzę w telefon to już się w głowie kręci 😂 mam wrażenie, że to nigdy nie minie. 🙄
 
Hej dziewczyny, tak czytam o Waszym ustaniu objawów i aż zazdroszczę [emoji85] u mnie 11 tc i każdy dzień to dla mnie wyzwanie. Mdłości, wymioty, nie funkcjonuje normalnie, czytam Was raz na jakiś czas, bo co spojrzę w telefon to już się w głowie kręci [emoji23] mam wrażenie, że to nigdy nie minie. [emoji849]
Pocieszę Cię, że najpozniej we wrzesniu minie
 
reklama
Mam pytanie do (-) mamusiek . Wiadomo że muszę zbadać przeciwciała 3x podczas całej ciąży ale , lekarz powiedział mi coś w tym stylu że jeżeli będę chciała to mogę w 30 tyg dostać zastrzyk z imunoglobuliny . To nie wiem jak to jest skoro to nieobowiązkowe , lepiej wziąść czy nie ?
 
Do góry