Ja na razie jadę z przeglądarkiKtórej aplikacji używacie? Denerwuje mnie już korzystanie z przeglądarki.
Są 2 aplikacje, jedna nie ma komentarzy, a druga ma takie sobie![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ja na razie jadę z przeglądarkiKtórej aplikacji używacie? Denerwuje mnie już korzystanie z przeglądarki.
Są 2 aplikacje, jedna nie ma komentarzy, a druga ma takie sobie![]()
Ja bym sie cieszyla [emoji3]to wcale nie jest zly znak [emoji4]
Ja tak samo i nadal ciiiiiszaUzależniłam się od tego forumtak mi się teraz bez was nudzi
Leżę i sprawdzam co 5 minut czy dostałam już wiadomość z linkiem![]()
Na przeglądarce też można, księżyc trzeba kliknąć na górze :-) cały czas mam tryb nocny.O w8ele wygodniejsza ta apka niż przeglądarka, no i można tryb ciemny ustawić, co dla mnie jest apoko opcja, bo jasne forum to dla mnie za jasne jest [emoji23]
Haha to nawet nie wiedziałam [emoji85][emoji23][emoji23] człowiek uczy się przez całe życieNa przeglądarce też można, księżyc trzeba kliknąć na górze :-) cały czas mam tryb nocny.
U mnie tez ciszaJa tak samo i nadal ciiiiisza
I u mnie. Tez sprawdzam co chwilę.U mnie tez cisza![]()