reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja biorę dupka
Czuje się bez zmian ale teraz mi przyszło na myśl że może po nim te bóle brzucha

Mnie dopadły[emoji848]
Ja mam krwiaka, raz pękł musiał być duzy bo mocno krwawilam ale krótko
Teraz się odnowił i leżę w szpitalu
Długo w szpitalu zostaniesz?
 
ja biorę duphaston nie mam żadnych dolegliwości po nim. Jeszcze będę brała do 14 tc
Miałaś jakieś zalecenia co do przyjmowania? W nocy lekko krawiłam i lekarz przepisał mi 3x1. Z maluszkiem wszystko ok, ale jeśli ma to je dodatkowo uchronić, to będę brała, ile potrzeba.
 
Dziewczyny, czy któraś z was bierze lek Duphaston? Jakie były wskazania do zażywania leku? Jak się po nim czujecie? 🧐
ja brałam na początku ciąży z powodu krwawienia duphaston i luteinę. Czułam się po dupku fatalnie :/ jak na sporym kacu. Na szczęście krwawienia się uspokoiły i odstawiono mi oba hormony :)
 
Miałaś jakieś zalecenia co do przyjmowania? W nocy lekko krawiłam i lekarz przepisał mi 3x1. Z maluszkiem wszystko ok, ale jeśli ma to je dodatkowo uchronić, to będę brała, ile potrzeba.
na podtrzymanie ciąży bo pierwszą poroniłam. Ja mam 2x1 ale jak jest krwawienie to dawają 3x1
 
reklama
Do góry