reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Czy macie lekko różowe plamienia? Dodam, że od dwóch dni zażywam duphaston, jednej nocy miałam plamę krwi. Troche sie martwię. Dopóki leżę, jest ok, a jak dodam trochę ruchu, to od razu mam wilgotno.
 
Hej dziewczyny dzisiaj w nocy poleciało mi spoko żywej czerwonej krwi i strasznie się martwie[emoji852] o 13:15 mam wizyte u ginekologa, trzymajcie kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło[emoji852]
Trzymam kciuki
Czy macie lekko różowe plamienia? Dodam, że od dwóch dni zażywam duphaston, jednej nocy miałam plamę krwi. Troche sie martwię. Dopóki leżę, jest ok, a jak dodam trochę ruchu, to od razu mam wilgotno.
Nie mam plamien. Myślę, że dla pewności powinnaś udać się na wizytę do ginekologa. Zawsze lepiej to sprawdzić, to nie musi być nic groźnego.
 
Hej dziewczyny dzisiaj w nocy poleciało mi spoko żywej czerwonej krwi i strasznie się martwie☹ o 13:15 mam wizyte u ginekologa, trzymajcie kciuki żeby wszystko się dobrze skończyło☹
Daj znać, jak po wizycie. U mnie wczoraj podobna sytuacja, a tak naprawdę nic się nie stało. 3 mam kciuki!
 
reklama
Do góry