reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja już po wizycie😊 Dziękuje za trzymane za nas kciuki❤ Maluszek ma się dobrze ma 3,4cm, serduszko mu biło 172/min
Ginekolog nie ma pojęcia skąd było te krwawienie, ponieważ tam w środku wszystko jak w najlepszym porządku.
Powiedziała że gdyby znowu się powtórzyło to odrazu na wizytę. Dziękuję wam jeszcze raz😘
 
Ja już po wizycie😊 Dziękuje za trzymane za nas kciuki❤ Maluszek ma się dobrze ma 3,4cm, serduszko mu biło 172/min
Ginekolog nie ma pojęcia skąd było te krwawienie, ponieważ tam w środku wszystko jak w najlepszym porządku.
Powiedziała że gdyby znowu się powtórzyło to odrazu na wizytę. Dziękuję wam jeszcze raz😘
Który tydzień? ☺
Cieszę się, że wszystko dobrze!
 
Ja już po wizycie😊 Dziękuje za trzymane za nas kciuki❤ Maluszek ma się dobrze ma 3,4cm, serduszko mu biło 172/min
Ginekolog nie ma pojęcia skąd było te krwawienie, ponieważ tam w środku wszystko jak w najlepszym porządku.
Powiedziała że gdyby znowu się powtórzyło to odrazu na wizytę. Dziękuję wam jeszcze raz😘






Super wieści!
 
A ja kobitki odebrałam wyniki z krwi i moczu, no i nie jest wszystko ok. Ft3 jest o wiele za duże. Max jest 3,89 pg/ml a mi wyszło 8,81. Ft4 max 1,5 a ja mam 2,59. Tsh chyba jest ok. I jeszcze w moczu jakiś urobilinogen max 16 jednostek a wyszło 35... Jutro wizyta na 15 30. Mam nadzieję, że lekarz mnie uspokoi😔
 
Hej hej, a ja dzis dostalam od moderatorki glownej wiadomosc,ze Tymusisz mnie zglosic do niej, wiec juz nic nie wiem czy jestem zgloszona czy nie:(
Tak i ciebie zgladzalam pisalam w poprzedniej wiadomosci. Ale ona jeszcze was nie dodala. To nie moja wina ze tyle trwa. Mi napisala ze ma urwanie glowy wiec mam nadzieje ze jeszcze w tym tyg bedziecie na prywatnym [emoji846]
 
reklama
Tak i ciebie zgladzalam pisalam w poprzedniej wiadomosci. Ale ona jeszcze was nie dodala. To nie moja wina ze tyle trwa. Mi napisala ze ma urwanie glowy wiec mam nadzieje ze jeszcze w tym tyg bedziecie na prywatnym [emoji846]
Ciups, oby w tym roku 🤣
Ja wiem ze to nie od Ciebie zalezy, ale pisalam do niej dwa dnidnitemu a dzis odpisala ze musisz Ty dodac, wiec juz zglupialam....
 
Do góry