reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Miałam podoba sytuację wczoraj w nocy, szpital, USG, bobas i cała reszta w porządku, nie wiadomo, skąd to krwawienie. Może po prostu pękło naczynko. W poniedziałek mam kontrolę, biorę dupka i na szczęście już nie krwawie ☺

To super bardziej się cieszę że u Ciebie też się to skończyło tylko na strachu😊 u mnie lekarz nic mi nie dał na podtrzymanie. Powiedziała że na tym etapie albo ciąża się utrzymać albo nie. A który tydzien u ciebie ?
 
A to mój maluszek🙂😊
 

Załączniki

  • 4c1c762b-93dd-4cd2-a050-05ee79206ec7.jpg
    4c1c762b-93dd-4cd2-a050-05ee79206ec7.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 104
  • 9a2409aa-f1d2-4b2a-b298-dcb137a55ffc.jpg
    9a2409aa-f1d2-4b2a-b298-dcb137a55ffc.jpg
    32,2 KB · Wyświetleń: 102
reklama
Dziewczyny mam pytanie [emoji2] Czego używacie w czasie ciąży do biustu, ud , brzucha ogólnie do całego ciała by nie pojawiły się rozstępy? I w którym tygodniu zaczęłyście takie balsamowanie ciała? [emoji848][emoji3]
Szukam powoli kosmetyków odpowiednich, z dobrym składem dla przyszłych mam [emoji4]
 
Do góry