reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ok. Ale nipt nie jets refundowany w pl dla kobiet 35 +?
Nie. Za darmo są badania prenatalne ( USG genetyczne) po 35 rż i pobranie krwi na papa. Jeśli coś wyjdzie nie tak to aminopunkcjia jest za darmo.

Nipt nie jest refundowany dla nikogo. Trzeba sobie zapłaćic za niego około 3000 zł.
 
ja mam Chicco babuhug i dla mnie to jest super sprawa. Córka na początku tylko w tym spała, nawet jak gotowałam to była koło mnie 🙂

Też mam i to nasz hit! Córka jest obok jak gotuję, kiedy pracuję na komputerze, także wygodnie "jeździ ze mną" po całym domu. W ogóle bardzo fajne jest to "osiatkowanie" nie zdawałam sobie sprawy z jego znaczenia do czasu, kiedy odwiedziłam koleżankę i położyłam córeczkę w podobnym łóżeczku, ale w pełni zabudowanym. Była cała zgrzana.
 
Ja dostałam skierowanie na badania prenatalne ( to 1 dluższe usg) ale nie mam pojęcia czy jeśli uda mi się w szpitalu na to skierowanie pójsc i będzie usg za darmo to test pappa też mogę zrobić razem z usg ? Mam 29lat i rzs oraz po operacji kręgosłupa jestem. Prenatalne mam 9 marca i cały czas się nad tym zastanawiam[emoji4]
Nie. Za darmo są badania prenatalne ( USG genetyczne) po 35 rż i pobranie krwi na papa. Jeśli coś wyjdzie nie tak to aminopunkcjia jest za darmo.

Nipt nie jest refundowany dla nikogo. Trzeba sobie zapłaćic za niego około 3000 zł.
 
Ja dostałam skierowanie na badania prenatalne ( to 1 dluższe usg) ale nie mam pojęcia czy jeśli uda mi się w szpitalu na to skierowanie pójsc i będzie usg za darmo to test pappa też mogę zrobić razem z usg ? Mam 29lat i rzs oraz po operacji kręgosłupa jestem. Prenatalne mam 9 marca i cały czas się nad tym zastanawiam[emoji4]
Samo skierowanie to za mało żeby były badania za darmo. Jeśli lekarz na skierowaniu napisał że widzi nieprawidłowości w USG to wtedy będziesz mieć za darmo.

 
Cześć dziewczyny, nie jestem z Wami na bieżąco z braku czasu ale zauważyłam mamę z okolic Trondheim. Planuję tam rodzić, także koleżanko z okolic daj znać kiedy masz termin, może będziemy rodzić razem 😊
 
Ano wydatki. Będzie trochę tego. To. Moje trzecie nie posiadam nic po poprzednich gdyż są urodzeni 2008 i 2010🙂 a nawet jak coś miałam to wszystko w pl zostało.. :p
Także będę musiala kupić doloswnie wszystko.
Lozeczko wózek chustę ciuszki.. Fotelik z ISO fix.. Luby zasugerował nawet zmiane auta na 6 os.. Ale raczej na to nie pójdziemy..
Podoba mi się kosz Mojżesza ale zastanawiam się czy jakiś dobry leżaczek nie jets prkatycnziejszy. Jednak maluch dość szybko chce widzieć co się dzieje doookola a kosz mojzsze umożliwia tylko pozycje lezaca:)
Widziałam. Leżaczki 2 w 1podobne do tgeo kosza które się przekształca w typowy leżaczek wlasnie.

Najpierw muszę wiedzieć że dzi jest zdrowe i wszystko ok i powoli zacznę kompletować.. Ahhhh
Ty przychodź na ten priv😁😁
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie jestem z Wami na bieżąco z braku czasu ale zauważyłam mamę z okolic Trondheim. Planuję tam rodzić, także koleżanko z okolic daj znać kiedy masz termin, może będziemy rodzić razem 😊
HeJ. NO nie wiem czy mówisz o mnie bo nie nazwałabym Alesund okolicami Trondheim. Ale tak. Mieszkam w Norwegii i będę rodzić w alesund. Ale chętnie nawiąże z Tobą kontakt również. Twoja pierwsza ciąża w Norwegii? TP. Mam na 22. 9.
 
Do góry