reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

HeJ. NO nie wiem czy mówisz o mnie bo nie nazwałabym Alesund okolicami Trondheim. Ale tak. Mieszkam w Norwegii i będę rodzić w alesund. Ale chętnie nawiąże z Tobą kontakt również. Twoja pierwsza ciąża w Norwegii? TP. Mam na 22. 9.
Gdzieś mi się obiło Trondheim o oczy dlatego zasugerowałam się, że tam będziesz rodzić, a jak mówiłam na bieżąco nie jestem 😊
To moja druga ciąża tutaj ale zmieniłam miejsce i teraz będę rodziła w innym szpitalu niż pierwsze dziecko 😉
 
reklama
Gdzieś mi się obiło Trondheim o oczy dlatego zasugerowałam się, że tam będziesz rodzić, a jak mówiłam na bieżąco nie jestem 😊
To moja druga ciąża tutaj ale zmieniłam miejsce i teraz będę rodziła w innym szpitalu niż pierwsze dziecko 😉
Ja rozwazam porod domowy. To Twoja druga ciąża w Norwegii?? Moja pierwsza w Norge dwie poprzednie w pl i muszę przyznać że trochę inaczej to się odbywa...

N a kieyd masz tp :) robiłaś już jakieś usg prywatnie czy załapałaś się na genetyczne badania. Ile masz lat?
 
Ja mam wskazania do cc ( w Norwegii, sama wiesz jak o to trudno!) moje dzieci lubią być ogromne, a ja raczej XS 😅 mam 32 lata, tzn skończę w tym roku w październiku. Termin mam na 18 września, pierwszego syna przenosiłam i mam nadzieję nie będzie im się paliło z cięciem i ustalą mi na dzień terminu. Tu nie miałam jeszcze żadnych badań. Byłam w lutym w Polsce i tam zrobiłam usg i krew. 😉
 
Ja mam wskazania do cc ( w Norwegii, sama wiesz jak o to trudno!) moje dzieci lubią być ogromne, a ja raczej XS 😅 mam 32 lata, tzn skończę w tym roku w październiku. Termin mam na 18 września, pierwszego syna przenosiłam i mam nadzieję nie będzie im się paliło z cięciem i ustalą mi na dzień terminu. Tu nie miałam jeszcze żadnych badań. Byłam w lutym w Polsce i tam zrobiłam usg i krew. 😉
A mieszkasz w trondheim czy gdzieś w okolicach:)
Czasem jeździmy do trd do Ikei np 😅

Mi tydzień temu (wtedy był 10+4) pobrlqi pierwsza próbkę moczu i badania krwi. Ide na USG prywatnie w przyszły wtorek.
Na refundowane genetyczne i nipt się nie załapałam w Norge kryterium 38+...
A w tym. Roku må być zmiana 35+ więc czuje się pokrzywdzona bo w lipcu kończę 36. Do tego przeszłam koronę w 7 8 tc i jakoś mało kogo to rusza.
Sama wiesz trochę dziwaczny kraj

Długo tutaj mieszkasz?
Dołączasz do prywatnego wątku? :)
 
Piąty rok, trzeci pod obecnym adresem. Na covid testosowaliśmy się w piątek i w następny też będziemy ale na szczęście negatywni 😊 No jest specyficznie, poki dobrze to dobrze ale jak coś się dzieje uważam, że są trochę opieszali i mają swoje procedury. Mieszamy w Åfjord. Za fiordem 🙂 co do prenatalnych itp na nic nie mam szans, mocz krew i mierzenie brzucha. Usg jedno i musi starczec. Najbliżej prywatnie w Trd ale to prom i 100 km drogi. Cały dzień wyprawy i spore koszta samej drogi. Na prywatny raczej nie dołączę. Zwolnienia nie dostanę jeszcze długo 😅 więc pewnie gdzieś do 8 miesiąca będę pracować więc brak czasu przy małym dziecku, dojazdach itp
 
Piąty rok, trzeci pod obecnym adresem. Na covid testosowaliśmy się w piątek i w następny też będziemy ale na szczęście negatywni 😊 No jest specyficznie, poki dobrze to dobrze ale jak coś się dzieje uważam, że są trochę opieszali i mają swoje procedury. Mieszamy w Åfjord. Za fiordem 🙂 co do prenatalnych itp na nic nie mam szans, mocz krew i mierzenie brzucha. Usg jedno i musi starczec. Najbliżej prywatnie w Trd ale to prom i 100 km drogi. Cały dzień wyprawy i spore koszta samej drogi. Na prywatny raczej nie dołączę. Zwolnienia nie dostanę jeszcze długo 😅 więc pewnie gdzieś do 8 miesiąca będę pracować więc brak czasu przy małym dziecku, dojazdach itp
400km ode mnie mieszkasz:)
Ja też ciągle pracuje a plan jest za 2 ms zredukować czas pracy. Zobaczymy co z tgeo wyjdzie..

A co tak często się testujecie? Jesteś na kwarantannie.?
 
Jesteśmy od piątku. 26 lutego wracaliśmy z Polski przez Szwecję i robiliśmy najpierw przed wejściem na prom i na granicy. Siódmego dnia jak wyjdziemy negatywni kończymy kwarantannę 😁 pracy tak na 100 proc nie jestem pewna, pracuję w lecznicy dla zwierząt i z takim wielkim brzuchem może być ciężko. W pierwszej ciąży z
Racji mojej budowy ( niski wzrost i szczupła budowa ciała) i wagi młodego brzuch miałam przeogromny, nawet położne zadziwiał 🙊🙈
 
Jesteśmy od piątku. 26 lutego wracaliśmy z Polski przez Szwecję i robiliśmy najpierw przed wejściem na prom i na granicy. Siódmego dnia jak wyjdziemy negatywni kończymy kwarantannę 😁 pracy tak na 100 proc nie jestem pewna, pracuję w lecznicy dla zwierząt i z takim wielkim brzuchem może być ciężko. W pierwszej ciąży z
Racji mojej budowy ( niski wzrost i szczupła budowa ciała) i wagi młodego brzuch miałam przeogromny, nawet położne zadziwiał 🙊🙈
Ja też miałam spory brzuch zwłaszcza w 1 ciąży. Też jestem mała 164 cm start z wagą 54 w każdej z ciąż . W pierwszej ciąży dobiłam 20kg. W 2giej 15..
 
reklama
Do góry