reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam, też wysłałam prośbę o dołączenie do wątku prywatnego. Mam termin na 13 września, ale na ostatnim USG okazało się że dzidzius jest o tydzień większy. Jestem juz po badaniach prenatalnych, czekam na wyniki. Mieszkam obecnie w Szwajcarii. Pozdrawiam wszystkich 🙂
 
reklama
Jesteśmy od piątku. 26 lutego wracaliśmy z Polski przez Szwecję i robiliśmy najpierw przed wejściem na prom i na granicy. Siódmego dnia jak wyjdziemy negatywni kończymy kwarantannę [emoji16] pracy tak na 100 proc nie jestem pewna, pracuję w lecznicy dla zwierząt i z takim wielkim brzuchem może być ciężko. W pierwszej ciąży z
Racji mojej budowy ( niski wzrost i szczupła budowa ciała) i wagi młodego brzuch miałam przeogromny, nawet położne zadziwiał [emoji87][emoji85]
Lecznicy dla zwierząt? Wow, swojego czasu bardzo chciałam być weterynwrzem albo chociaż jakimś asystentem, córa tak samo, ale u niej co chwilę się zmienia [emoji23]
Męcząca praca, ale zarazem fascynująca? Tak z ciekawości pytam.
 
A powiedzcie mi jeszcze... bo jak matka ma rh - a tata rh + to wiem ze moze być problem. A co jeśli matka ma rh + a tata rh - to jest to samo czy juz coś innego? Bo ja mam właśnie raczej plus a mój minus.
Jeśli Ty masz rh+ a tata rh- to nic się nie dzieje. Jakby było odwrotnie to bodajże w 20 tygodniu należy podać zastrzyk anty D o ile nie pokreciłam nazwy
 
Witam wszystkich, podczytuje Was od pewnego czasu i chcialam dolączyć do zacnego grona ;) Na podstawie OM mam termin na 20.09, wg USG na 15.09. Obecnie jestem w 12 tyg. po badaniu USG pierwszego trymestru- wszystko w porządku. Czekam na wyniki NIFTY ze wzgledu na wiek. Pozdrawiam :)
witam serdecznie i gratuluje!! 😊😊
 
Cześć dziewczyny 😉 mam termin na 25.09 czyli jestem w 11 tygodniu. Czy któraś z was miała problem z małą ilością płytek we krwi? Jestem po morfologii i mam 60 na dzień dzisiejszy a norma 150.
 
reklama
Do góry