reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też mam termin na 20.9 ale z usg nie z OM 🙂miałam opóźniona owulacje 🙂ja jeszcze badań nie miałam będę mieć za tydzień 🙄też mam nadzieję że będzie wszystko ok 🙂mam 35 lat więc się trochę martwię 🙄a jak u Ciebie przebiega ciąża mdlosci bóle brzucha są?
 
Jesteśmy od piątku. 26 lutego wracaliśmy z Polski przez Szwecję i robiliśmy najpierw przed wejściem na prom i na granicy. Siódmego dnia jak wyjdziemy negatywni kończymy kwarantannę 😁 pracy tak na 100 proc nie jestem pewna, pracuję w lecznicy dla zwierząt i z takim wielkim brzuchem może być ciężko. W pierwszej ciąży z
Racji mojej budowy ( niski wzrost i szczupła budowa ciała) i wagi młodego brzuch miałam przeogromny, nawet położne zadziwiał 🙊🙈
Hej, dopiero zaczelam czytać wątek Ale może będziemy miały wspólny temat, jestem w 13+2 t.c. I też pracuje w lecznicy :)
 
Ja też mam termin na 20.9 ale z usg nie z OM 🙂miałam opóźniona owulacje 🙂ja jeszcze badań nie miałam będę mieć za tydzień 🙄też mam nadzieję że będzie wszystko ok 🙂mam 35 lat więc się trochę martwię 🙄a jak u Ciebie przebiega ciąża mdlosci bóle brzucha są?
Na początku bylo cięzko, nudnosci i inne atrakcje teraz jest troche lepiej. Po 35 roku zycia jest refundowane USG pierwszego trymestru+ test PAPPA, trzymam kciuki za badania :)
 
Witam się i ja.
Chętnie dołączę do wątku.
Termin wstępnie mam na 27.09.
Potwierdzimy w czasie usg prenatalnego, owulacje miałam prawdopodobnie opóżnioną.
Ciąża 35+, niestety z cukrzycą ciążową (nie jest różowo bo jestem słodyczowa) ale wierzę że jakoś dam radę.
 
Witam się i ja.
Chętnie dołączę do wątku.
Termin wstępnie mam na 27.09.
Potwierdzimy w czasie usg prenatalnego, owulacje miałam prawdopodobnie opóżnioną.
Ciąża 35+, niestety z cukrzycą ciążową (nie jest różowo bo jestem słodyczowa) ale wierzę że jakoś dam radę.
polecam dobrego dietetyka. ja w czasie starań o ciąze dowiedziałam, sie, że mam hipoglikemie reaktywną (czyli też problem z gospodarką insulinowo - glukozową) i po wprowadzeniu diety okazało sie, że wcale nie jestem słodyczowa i że nie musze chodzić non stop głodna...
 
reklama
polecam dobrego dietetyka. ja w czasie starań o ciąze dowiedziałam, sie, że mam hipoglikemie reaktywną (czyli też problem z gospodarką insulinowo - glukozową) i po wprowadzeniu diety okazało sie, że wcale nie jestem słodyczowa i że nie musze chodzić non stop głodna...
miałam konsultacje z diabetologiem, powiedziała mniej więcej co i jak, wspieram się trochę różnymi forami i póki co dieta (już 3 tydzień) normuje cukry. Ale perspektywa takiej diety jeszcze co najmniej pół roku trochę przeraża... Mam wrażenie, że nie robię nic innego tylko jem albo myślę co powinnam zjeść na następny posiłek.
 
Do góry