reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny pomocy 😔 dzisiaj zjadłam około 1/4 ciasteczka (całe ciasteczko 30g) z Milki choco trio, które okazało się, że zawiera alkohol. Dopiero jak połknęłam gryzą wyczułam smak alkoholu. Jak ja się teraz zamartwiam. Nawet nie pomyślałabym, że w ciastku z milki może być alkohol.
 
Dziewczyny pomocy 😔 dzisiaj zjadłam około 1/4 ciasteczka (całe ciasteczko 30g) z Milki choco trio, które okazało się, że zawiera alkohol. Dopiero jak połknęłam gryzą wyczułam smak alkoholu. Jak ja się teraz zamartwiam. Nawet nie pomyślałabym, że w ciastku z milki może być alkohol.
nic Ci nie będzie 😊
 
Cześć dziewczyny,
Pracuję w budynku,w ktorym wybudowano covidowy szpital tymczasowy oraz punkt szczepień. Ostatnio częściej mam kontakt z osobami, które zajmują się sprawami technicznymi szpitala, wojskiem i nieraz z obsługą medyczną. Jestem w 13 tc i czuję się świetnie. Z powodu jednak wysokiego ryzyka zarażenia dostałam możliwość zaszczepienia. Oczywiście skonsultuję to z lekarzem przy najbliżym badaniu, jednak jestem ciekawa czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? I czy ktoś się już szczepił w ciąży?
Pozdrawiam 😊
 
Faktycznie może być coś na rzeczy bo mi lekarz dziś powiedział, że mam poczatki niedoczynności tarczycy i zapisał Letrox
A jak się rozpoznaje początki niedoczynności tarczycy? Bo ja mam tsh wzorowe a mi dała letrox, i nie kumam tego po co. Co to ma wspólnego z bezowulacyjnymi cyklami przy tsh, tf3i4 idealnym
 
Cześć dziewczyny,
Pracuję w budynku,w ktorym wybudowano covidowy szpital tymczasowy oraz punkt szczepień. Ostatnio częściej mam kontakt z osobami, które zajmują się sprawami technicznymi szpitala, wojskiem i nieraz z obsługą medyczną. Jestem w 13 tc i czuję się świetnie. Z powodu jednak wysokiego ryzyka zarażenia dostałam możliwość zaszczepienia. Oczywiście skonsultuję to z lekarzem przy najbliżym badaniu, jednak jestem ciekawa czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? I czy ktoś się już szczepił w ciąży?
Pozdrawiam 😊
skontaktuj się z @Cantosowa ona była całkiem niedawno zaszczepiona :)
 
Cześć dziewczyny,
Pracuję w budynku,w ktorym wybudowano covidowy szpital tymczasowy oraz punkt szczepień. Ostatnio częściej mam kontakt z osobami, które zajmują się sprawami technicznymi szpitala, wojskiem i nieraz z obsługą medyczną. Jestem w 13 tc i czuję się świetnie. Z powodu jednak wysokiego ryzyka zarażenia dostałam możliwość zaszczepienia. Oczywiście skonsultuję to z lekarzem przy najbliżym badaniu, jednak jestem ciekawa czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? I czy ktoś się już szczepił w ciąży?
Pozdrawiam 😊
Ja byłam dwa tygodnie temu zaszczepiona. Decyzję podjęłam wspólnie z lekarką i nie żałuję tej decyzji.nie po szczepieniu nic nie było, tylko głowa bolała (ale przed też 🤷), gorączki nie miałam, jako jedyna z pracy. Musisz podjąć tę decyzję z lekarzem, ja się opierałam o najnowsze dane zza granicy, moja lekarka zresztą też w badaniach naukowych siedzi. Dla mnie to komfort przede wszystkim w kontekście ryzyka przedwczesnego porodu - nie wyobrażam sobie nie byc że wcześniakiem. Poza tym jeśli bym teraz nie skorzystała, to kiedy nadeszła moja kolej. Szczepiona był AstraZenecą.
 
Witam wasserdecznie jestem nowa alesuknia chcę dołączyć do forum jestem w 14 tygodniu 😊 termin na 20.09.2021 mam 6 letnie dziecko i 3 poronienia za soba mam nadzieje ze tym razem dotrwam do końca 😊
 
reklama
Witam wasserdecznie jestem nowa alesuknia chcę dołączyć do forum jestem w 14 tygodniu 😊 termin na 20.09.2021 mam 6 letnie dziecko i 3 poronienia za soba mam nadzieje ze tym razem dotrwam do końca 😊
hej witaj,
z tym terminem porodu dziwnie liczone, bo ja mam dzisiaj 15+4 i termin na 9 września 🤔
 
Do góry