reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Acard to chyba po to zeby nie robily sie zakrzepy od tej ilosci hormonow... jejku to z tym siedzeniem to nie wiedzialam ze az tak :( daj znac co Ci wyszlo u lekarza, ja mam dopiero 21 kwietnia wizyte wiec jeszcze troche czekania...ale magnez bierzesz sama czy lekarz doradzil?
Bralam sama od początku jeden magne forte z b6 i d3, po krwotoku zwiększyłam na x 2 po rozmowie z lekarzem. Acard może powodować pękanie naczynek i powiększanie krwiaka..przy krwiakach i krwawieniach najczęściej zalecają lekarze odstawianie acardu właśnie
 
reklama
Bralam sama od początku jeden magne forte z b6 i d3, po krwotoku zwiększyłam na x 2 po rozmowie z lekarzem. Acard może powodować pękanie naczynek i powiększanie krwiaka..przy krwiakach i krwawieniach najczęściej zalecają lekarze odstawianie acardu właśnie
Wiesz dopytam lekarza.. a Ty daj mi znac jak bedziesz juz po wizycie, mam nadzieje ze krwiaka juz nie bedzie. I zebysmy pozniej juz nie musiały brac tej nospy tak duzo😑
 
Wiesz dopytam lekarza.. a Ty daj mi znac jak bedziesz juz po wizycie, mam nadzieje ze krwiaka juz nie bedzie. I zebysmy pozniej juz nie musiały brac tej nospy tak duzo😑
Jasne.. Myślę że za tydzień jeszcze będzie, mam nadzieje ze do połówkowego które mam za 3 tygodnie zniknie... Tyle tych brązowych resztek krwiaka wypada od wtorku kiedy mialam usg że mam nadzieję że już mali co tam jest... Wytrwania w leżeniu życzę Ci !
 
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa a to mój pierwszy wpis. Podłączam się pod temat, bo także mam termin porodu na wrzesień 2021. Dzisiaj jestem po kolejnym USG. Niby wszystko jest ok, ale mam strasznie zaciśniętą macicę i maleństwo ma mało miejsca, wód płodowych też mogłoby by więcej aczkolwiek lekarz uspokaja że nie ma powodów do zmartwień. Dostałam zalecenie żeby pić więcej, ze te 1,5l dziennie to za mało i przydałoby się 2l samej wody... Wy też tyle pijecie? Ja ledwo te 1,5 wypijam samej wody (bo lelarka twierdzi, że w ciązy liczy się sama woda, żeby herbat, kaw czy zup nie doliczać...). I mam jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was korzysta z darmowych leków dla kobiet w ciąży, ktore ponoć obowiązują od września 2020?
 
Hej dziewczyny, pytanie do mam z terminem na drugą połowę września. czy wy czujecie już ruchy? Ja dwa dni temu poczułam jakby trzy kopniaki albo takie wibracje dość mocne i cisza... U mnie 16 tydzień i nie wiem czy to mógł być sygnał od dziecka czy jak to mam odbierać ?? 😆😂
 
Hej dziewczyny, pytanie do mam z terminem na drugą połowę września. czy wy czujecie już ruchy? Ja dwa dni temu poczułam jakby trzy kopniaki albo takie wibracje dość mocne i cisza... U mnie 16 tydzień i nie wiem czy to mógł być sygnał od dziecka czy jak to mam odbierać ?? [emoji38][emoji23]
Hej. Ja mam na 27 września termin, takze dzisiaj 15+0, zaczynam tym samym 16 tydzien, i kilka razy lekkie pukniecia czulam, a z kolei wczoraj takie jakby lekkie łaskotki, wiec to musi być to. Z dnia na dzien bedzie to wyraźniejsze :-) a ktora to jest twoja ciąża? Moja w sumie 3, mam poki co jedną córkę i jednego aniołka [*]
 
Hej dziewczyny, pytanie do mam z terminem na drugą połowę września. czy wy czujecie już ruchy? Ja dwa dni temu poczułam jakby trzy kopniaki albo takie wibracje dość mocne i cisza... U mnie 16 tydzień i nie wiem czy to mógł być sygnał od dziecka czy jak to mam odbierać ?? 😆😂
Ja jestem dzisiaj w 18+0 i nadal nie czuje ruchów 🙃
W środę byłam na wizycie i z dzieckiem wszystko OK :)
 
Dziewczyny czy zdarzyło się Wam w ciąży wstrzymać oddech np. na 10-15 sekund? Bo ja wczoraj nieświadomie wstrzymałam jak poczułam silny zapach chemii na klatce i jak weszłam do mieszkania to aż czułam, ze musze zaczerpnąć szybko powietrza. Może dlatego, ze szybko barfZo szlam i zmęczyłam się do tego. Później oczywiście zaczęłam się zamartwiać, że mogłam zaszkodzić dziecku takim wstrzymaniem powietrza na około 15 sekund 😔
 
Mamusie. Moze ktos mnie tu wesprze.
W nocy podczas podtarcia na papierze zauwazylam jasnorozowa plame. Wycieralam tak długo az papier byl czysty. Wiecej sie nie powtórzylo. Tydziem temu na wizycie lekarz nie widział nic niepokojacego. Szyjka jak i dzidzi wszystko wporzadku tak samo jak wyniki. Martwie się. Moj ginekolog powiedzial,że jak się powtorzy to mak od razu dzwonić ale tak bardzo się stresuje... :( Miala tak któraś? Jestem w 10 tc.
 
reklama
Hej. Ja mam na 27 września termin, takze dzisiaj 15+0, zaczynam tym samym 16 tydzien, i kilka razy lekkie pukniecia czulam, a z kolei wczoraj takie jakby lekkie łaskotki, wiec to musi być to. Z dnia na dzien bedzie to wyraźniejsze :-) a ktora to jest twoja ciąża? Moja w sumie 3, mam poki co jedną córkę i jednego aniołka [*]
to jest moja 4 ciąża jednego synka mam z 2 ciąży.. w tamtym roku poroniłam więc teraz jakbym mogła "latała bym jak ze sraczka"do lekarza co chwilę
 
Do góry