reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mamusie. Moze ktos mnie tu wesprze.
W nocy podczas podtarcia na papierze zauwazylam jasnorozowa plame. Wycieralam tak długo az papier byl czysty. Wiecej sie nie powtórzylo. Tydziem temu na wizycie lekarz nie widział nic niepokojacego. Szyjka jak i dzidzi wszystko wporzadku tak samo jak wyniki. Martwie się. Moj ginekolog powiedzial,że jak się powtorzy to mak od razu dzwonić ale tak bardzo się stresuje... :( Miala tak któraś? Jestem w 10 tc.
Też miałam koło 10tc z rana jak wstałam na papierze było troszkę brązowego sluzu, bardzo mała ilość. Później już się na naszczescie nie pojawiło. Teraz jestem w 16tc.
 
Też miałam koło 10tc z rana jak wstałam na papierze było troszkę brązowego sluzu, bardzo mała ilość. Później już się na naszczescie nie pojawiło. Teraz jestem w 16tc.
Ja tez chyba około 9 i 10 tygodnia z rana jak wstałam miałam na papierze trochę brązowego śluzu. Pojechałam do lekarza/ okazało się, że czasami tak się zdarza, że mogą pękać jakieś małe naczynka i nie jest to groźne.
 
Dziewczyny a czy jecie np. Ogórki konserwowe czy papryka marynowana w occie? Chodzi mi o ocet spirytusowy? Bo mam pyszna sałatkę z majonezem a w składzie majonezu jest musztarda, która zawiera ocet spirytusowy. A wczoraj zjadłam mały kawałek papryki czerwonej marynowanej 😔
 
Dziewczyny a czy jecie np. Ogórki konserwowe czy papryka marynowana w occie? Chodzi mi o ocet spirytusowy? Bo mam pyszna sałatkę z majonezem a w składzie majonezu jest musztarda, która zawiera ocet spirytusowy. A wczoraj zjadłam mały kawałek papryki czerwonej marynowanej 😔
ja jem wszystko 😆. Musztarda na pierwszym miejscy. Paprykę, ogórki, grzybki no nie żałuje sobie 🥰😋
 
Czy któraś z was ma problemy z żołądkiem i zaparciami? Dzisiaj popołudniu jadłam chipsy i jakiś kawałek wleciał do "drugiej" dziurki... 🙄😑 Od tego momentu boli mnie strasznie klatka piersiowa przy przełykaniu choćby śliny... Zaczynam się martwić trochę czy to nie coś poważniejszego.. Bo do tego wczoraj suchy kaszel się pojawił i jakby pieczenie w przełyku to na pewno nie jest zgaga.. 😔🙄
 
reklama
Dziewczyny czy którejś z Was zdarzyło się zażyć acard lub heparynę, które były przez godzinę lub dwie w temperaturze powyżej 25 stopni? Mąż dzisiaj dojechał na święta i dowiózł mi leki i okazało się, że postawił leki do samochodu, który stał na słońcu i jechał z nimi ponad godzinę a były w nasłonecznionym miejscu w aucie. Biedny nie pomyślał, ze temperatura od słońca może być ponad 30 stopni w aucie(Na zewnątrz tylko 10 stopni u nas). Wstawialiśmy termometr i okazało się, ze na słońcu ponad 30 stopni. Zazylam acard i jakiś gorzki był. Nie wiem co jutro zrobię z heparyna 😔
 
Do góry