reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny :) Jak u Was sytuacja z jedzeniem ? Macie ochotę na to co jadłyście przed ciąża czy Wam się smaki zmieniły ?:) Ja ostatnio mam mega ochotę na truskawki ! Zdaje sobie sprawę ,że nie jest teraz sezon i w smaku są średnie ,ale pozwalam sobie co pare dni :p
 
reklama
Mi się bardzo smaki zmieniły, w pierwszej ciąży też tak miałam że nie lubiłam słodyczy a właśnie wtedy nauczyłam się ich jeść to samo z mandarynkami a teraz na mandarynki patrzeć nie mogę. To samo z jajkami, słonymi przekąskami, kurczakiem w każdej postaci 🙂🙄
 
Ja przez pierwsze dwa miesiące nie mogłam patrzeć na mięso , na szczęście teraz się to zmieniło :D do słodyczy mnie jakoś bardzo nie ciągnie z wyjątkiem mamby . Nigdy nie przepadałam za tymi gumami rozpuszczalnymi , a teraz to jest moja miłość 🙈 staram się jednak w miarę kontrolować :p
 
Dziewczyny a czy jecie np. Ogórki konserwowe czy papryka marynowana w occie? Chodzi mi o ocet spirytusowy? Bo mam pyszna sałatkę z majonezem a w składzie majonezu jest musztarda, która zawiera ocet spirytusowy. A wczoraj zjadłam mały kawałek papryki czerwonej marynowanej 😔
Ja jem ryby w occie ;) nie jesz przeciez tego tonami ❤ spokojnie ❤
 
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa a to mój pierwszy wpis. Podłączam się pod temat, bo także mam termin porodu na wrzesień 2021. Dzisiaj jestem po kolejnym USG. Niby wszystko jest ok, ale mam strasznie zaciśniętą macicę i maleństwo ma mało miejsca, wód płodowych też mogłoby by więcej aczkolwiek lekarz uspokaja że nie ma powodów do zmartwień. Dostałam zalecenie żeby pić więcej, ze te 1,5l dziennie to za mało i przydałoby się 2l samej wody... Wy też tyle pijecie? Ja ledwo te 1,5 wypijam samej wody (bo lelarka twierdzi, że w ciązy liczy się sama woda, żeby herbat, kaw czy zup nie doliczać...). I mam jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was korzysta z darmowych leków dla kobiet w ciąży, ktore ponoć obowiązują od września 2020?
Ja prawie w ogóle wody nie pije, muszę się zmuszać,robie z cytryną lub syropem kiwi, ale mleko to litr idzie jak nic 😂
 
Ja przez pierwsze dwa miesiące nie mogłam patrzeć na mięso , na szczęście teraz się to zmieniło :D do słodyczy mnie jakoś bardzo nie ciągnie z wyjątkiem mamby . Nigdy nie przepadałam za tymi gumami rozpuszczalnymi , a teraz to jest moja miłość 🙈 staram się jednak w miarę kontrolować :p
Ja nadal nie jem mięsa,to moj świadomy wybór :) ale ryby to mogę jeść codziennie, nieważne jakie 😂 za to sernik który kochałam teraz mi w ogóle nie smakuje,ani placki chyba że z galaretka 🤔
 
Hej ! Dziwne ale od jakiegoś czasu wogole niedostawalam powiadomien ze coś jest pisane na forum dzis wchodze a tu kilka stron zapisane... dzis u mnie 16 tydz 3 dzien wizyta dopiero 19 kwietnia i sie martwie czy aby na pewno wszystko dobrze jak z ruchami czujecie ? Ja w 15 tyg czułam dosc czesto minimum 2 razy dziennie tak mi sieprzykro wydaje a teraz rzadko jak jest u was ? 😊
 
Hej ! Dziwne ale od jakiegoś czasu wogole niedostawalam powiadomien ze coś jest pisane na forum dzis wchodze a tu kilka stron zapisane... dzis u mnie 16 tydz 3 dzien wizyta dopiero 19 kwietnia i sie martwie czy aby na pewno wszystko dobrze jak z ruchami czujecie ? Ja w 15 tyg czułam dosc czesto minimum 2 razy dziennie tak mi sieprzykro wydaje a teraz rzadko jak jest u was ? 😊
Ja mam dzisiaj 16tydz i jeszcze nie czułam ruchów bobasa, ciekawa jestem kiedy się pojawią 😊
 
reklama
Do góry