reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

ja wózek też dostałam od kuzynki i trochę ciuchów od drugiej kuzynki a łóżeczko dostałam od siostry. Odnowiliśmy my je sobie na biało i teraz jest super. Nie wiem kiedy zaczne kompletowac resztę ale narazie nie panikuje. Byle by dotrwać do końca i utrzymać dzidziusia 🙂
Dokladnie, na tym się teraz skupiam aby utrzymać ciążę odpoczywać duzo leżeć... na zakupy jeszcze przyjdzie czas, wiadomo nie na ostatnią chwilę w granicach rozsądku 😀
 
reklama
O to ja mogę sobie z Tobą koleżanko podać rękę bo ciuszki mam parę sztuk ale to od przyszłej cioci która jakby to delikatnie ująć zwarjowala 😂 a i wózek też, zasługa partnera 🙂ja myślę że to nie jest zły pomysł po 30 tygodniu mówią że wtedy nie będzie sił na to ale patrząc na dolegliwości od początku przynajmniej u mnie to wierzę że na to znajdzie się moc.
No o ciuszki też się nie muszę martwić u mnie sami chłopacy w rodzinie także czekają na mnie 😁ale po moich stratach to wykupiłam bym najchętniej wszystkie nowe 😀a na zakupy przyjdzie czas byle nie wszystko obrazu bo zbankrutować można hehe
 
No o ciuszki też się nie muszę martwić u mnie sami chłopacy w rodzinie także czekają na mnie 😁ale po moich stratach to wykupiłam bym najchętniej wszystkie nowe 😀a na zakupy przyjdzie czas byle nie wszystko obrazu bo zbankrutować można hehe
o tak! Niektóre akcesoria czy rzeczy dziecięce sa tak drogie a większosc to tylko na chwile bo dziecko szybko rośnie.
 
Mnie czasem ogarnia lęk, że nie zdążę wszystkiego kupić, albo że zabraknie pieniędzy 🤦‍♂️ Potem wraca rozum i wiem, że spokojnie zdążę, bo jeszcze dobre 3 miesiące, a i pieniędzy starczy 😉👍
Obawiam się tylko, czy z niewiedzy czegoś nie pominę, a okaże się niezbędne i będzie trzeba latać i szukać po sklepach na już. Nie lubię tak, wolę mieć wszystko ogarnięte wcześniej.
 
Mnie czasem ogarnia lęk, że nie zdążę wszystkiego kupić, albo że zabraknie pieniędzy 🤦‍♂️ Potem wraca rozum i wiem, że spokojnie zdążę, bo jeszcze dobre 3 miesiące, a i pieniędzy starczy 😉👍
Obawiam się tylko, czy z niewiedzy czegoś nie pominę, a okaże się niezbędne i będzie trzeba latać i szukać po sklepach na już. Nie lubię tak, wolę mieć wszystko ogarnięte wcześniej.
Niektóre rzeczy bajery nie są potrzebne i dowiadujemy się o tym w trakcie wychowania naszego maleństwa wiem o tym po 1 dziecku np miałam rozek którego w ogóle niepotrzebowalam teraz niekupie to samo z podgrzewaczem mleka
 
Niektóre rzeczy bajery nie są potrzebne i dowiadujemy się o tym w trakcie wychowania naszego maleństwa wiem o tym po 1 dziecku np miałam rozek którego w ogóle niepotrzebowalam teraz niekupie to samo z podgrzewaczem mleka
A laktator muszę mieć? Jeśli tak, to możecie polecić jakiś przyzwoity, ale nie za setki zł?
 
Moja to jest druga ciąża także część rzeczy mamy, wózek, łóżeczko, wanienka tylko czekają 🙂 Ciuszki niestety do wymiany bo pierwszy był syn, a i nie mamy od kogo dostać w spadku więc wolę kupować jakoś na raty niż potem wszystko naraz bo ceny są kosmiczne tych wszystkich rzeczy 🙈
A mała będzie spała przy naszym lozku, ale na tą chwilę w naszej sypialni nie ma nawet na takie coś miejsca dlatego musimy zrobić małe roszady z meblami, nie że będę latać do drugiego pokoju 5 razy w nocy😉
 
reklama
Do góry