reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A laktator muszę mieć? Jeśli tak, to możecie polecić jakiś przyzwoity, ale nie za setki zł?
Laktator fajna sprawa też muszę jakiś kupić w rozsądnej cenie 🙂niekazdemu się przydaje moja znajoma w ogóle niekorzystala a inna tylko laktator nie mogła karmić piersią coś tam było nie tak i ponad rok odciągała. Ja syna krótko karmiłam raz odciągałam raz nie i pokarm zanikł ginekolog mówiła że przez laktator ale wątpię jak pisałam wyżej znajoma odciągała i byli ok
 
Ja w 25 tyg i chyba wszystko juz mamy :) mąż ciągle jakieś ciuszki zamawia :p to nasze pierwsze maleństwo. Część rzeczy nowa ale większość od rodziny i znajomych mamy. I w sumie na rok do przodu od biedy jesteśmy w ciuszki zaopatrzone:) Laktator mąż znalazł elektryczny jakiś najtańszy bo za niecałe 100zl nowy, zobaczymy czy się przyda. Sporo rzeczy można w dobrych cenach znaleźć, ale i tak już sporo wydaliśmy ale na raty kupujemy to nie odczuwa sie tego tak 😀 Młoda nawet 2 wózki będzie miała bo w okazyjnej cenie zdobyliśmy oba a że często jeździmy to sie 2 przydadzą :) teraz juz na spokojnie sobie rośniemy i czekamy do września :)
 
Hej Dziewczyny, my po wizycie, szyjka na szczęście nic się nie skróciła od poprzedniej wizyty mimo normalnej aktywności i współżycia także się cieszymy, reszta spraw całkowicie w normie, mała waży 811g wiec książkowo 😊
No to super 🥰 ja jutro mam wizytę, mam nadzieje że szyjka się nie skróciła i wszystko będzie dobrze 🙂
 
A ja mam takie pytanie, co kupić dla maluszka z apteki? Jakiś specyfik do pępuszka, jaki? Maść Alantan w razie jakichś problemów ze skórą i co jeszcze? Słyszałam o ampułkach z solą fizjologiczną, ale szczerze to nie wiem po co 😶
 
Jejku ja jeszcze o tym nie myślałam. Póki co z apteki zaopatrzylam się tylko w rzeczy potrzebne do szpitala a dla dziecka jedynie aspiratorek do nosa. Położna jest zaraz po porodzie w domu więc liczę że wszystko mi powie co jak i kiedy używać.
 
reklama
Z apteki kupilismy rzeczy do mycia i pielęgnacji maluszka, sol fizjologiczna, cos na odparzenia, cos do noska i asprator, sudocrem.
 
Do góry