reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny z 25tc obecnie, jak u Was z ruchami Maleństwa? Moja od kilku dni przybrała taka pozycje ze czuje ją non stop na wysokości wzgórka łonowego, a jak leżę na boku to mam wrażenie ze i w pachwinie… 😳 tesknie za kopniakami w okolicy pępka 🤪
 
reklama
Dziewczyny z 25tc obecnie, jak u Was z ruchami Maleństwa? Moja od kilku dni przybrała taka pozycje ze czuje ją non stop na wysokości wzgórka łonowego, a jak leżę na boku to mam wrażenie ze i w pachwinie… 😳 tesknie za kopniakami w okolicy pępka 🤪
moja ostatnio bardzo delikatnie kopie i czuje ja wszędzie a najwięcej po prawej stronie kolo pępka.
 
U nas między pępkiem a wzgórkiem przeważnie bo jest nisko ułożona ale ostatnio wywędrowała całkiem na lewy bok na chwile 😀 wlasnie teraz w okolicy pępka szaleje :) i powiem wam ze od kilku dni praktycznie cale dnie szaleje ale w pozytywnym znaczeniu bo takie delikatne kopniaczki i bulgotanie czuć i widać czasem na brzuchu te ruchy. U nas zaczynamy 26 tydz :)
 
U nas między pępkiem a wzgórkiem przeważnie bo jest nisko ułożona ale ostatnio wywędrowała całkiem na lewy bok na chwile 😀 wlasnie teraz w okolicy pępka szaleje :) i powiem wam ze od kilku dni praktycznie cale dnie szaleje ale w pozytywnym znaczeniu bo takie delikatne kopniaczki i bulgotanie czuć i widać czasem na brzuchu te ruchy. U nas zaczynamy 26 tydz :)
U mnie właśnie od dawna widać na brzuchu, że sama jestem w szoku. W pierwszej ciąży to takie falowanie było dopiero gdzieś tam w okolicy 30 tyg jak już tak mało miejsca miał synek, a tutaj właściwie od 20go tygodnia już cały brzuch "chodzi" 🙈
 
Dziewczyny z 25tc obecnie, jak u Was z ruchami Maleństwa? Moja od kilku dni przybrała taka pozycje ze czuje ją non stop na wysokości wzgórka łonowego, a jak leżę na boku to mam wrażenie ze i w pachwinie… 😳 tesknie za kopniakami w okolicy pępka 🤪
U mnie 28 Tc poczateczek malutka coraz lepiej fika widać bardzo 😍to naprawdę jest niesamowite 🙂leżąc momentami boli pod zebrami aż 😛zdecydowanie okolice pępka to jej tereny
 
U mnie 28 Tc poczateczek malutka coraz lepiej fika widać bardzo 😍to naprawdę jest niesamowite 🙂leżąc momentami boli pod zebrami aż 😛zdecydowanie okolice pępka to jej tereny
Jejku u mnie już 4 dzień w jednej pozycji i tańcuje sobie niziutko pod wzgórkiem i w pachwinach 🙈 za tydzień mam lekarza mam nadzieje ze przez te ruchy nisko nie uciska mi na szyjkę mocno i wszystko jest ok
 
Hej,
Rowniez mam wrzesniowy termin :) jutro zaczynam 26t. Od tygodnia zalozony szew szyjkowy, bo skracala sie szyjka. Są tu przyszle mamy ze szwem :) jak u was pierwsze tygodnie po zalozeniu szwu? Ja to jeszcze jestem na etapie paniki o wszystko
 
reklama
Do góry