reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam, dzis mam badanie glukozy, czy wasza tez byla taka jakby z granulkami i niedorozpuszczona, mieszalalm ja ciagle i wypilam ale martwi mnie jaki to bedzie wynik.. tak samo mocz stoi i stoi na póleczce a nie powinien byc w lodowce?
 
reklama
Witam, dzis mam badanie glukozy, czy wasza tez byla taka jakby z granulkami i niedorozpuszczona, mieszalalm ja ciagle i wypilam ale martwi mnie jaki to bedzie wynik.. tak samo mocz stoi i stoi na póleczce a nie powinien byc w lodowce?
mi rozpuszczala babka w labolatorium i byla cała plynna troche gęstsza niż woda. Jeszcze nie taka najgorsza chociaz siedziało mi to na żołądku pol dnia
 
Hej,
Rowniez mam wrzesniowy termin :) jutro zaczynam 26t. Od tygodnia zalozony szew szyjkowy, bo skracala sie szyjka. Są tu przyszle mamy ze szwem :) jak u was pierwsze tygodnie po zalozeniu szwu? Ja to jeszcze jestem na etapie paniki o wszystko
Szew szyjkowy? Mi ginekolog powiedział, że jak szyjka będzie mi sie skracać to po prostu wyląduje w szpitalu leżeć.... Nic nie wspominał o takim rozwiązaniu. A szpitala chce uniknąć :( ile Twoja szyjka ma długości? Moja jak narazie 3.68cm jak narazie jest dobrze, ale dalej pobolewa mnie brzuch, więc boje sie, ze dalej mi się skraca... w piątek mam wizytę wiec się dowiem.
 
Dziewczynki ile juz przytyłyście? Ja dziś doznałam szoku 25+5 a ja już 10 kilo na przodzie.... 😳 A gdzie tam jeszcze 3 miesiące...
 
To znowu ja 😀 Dziewczyny jak tam Wasze badanie krzywej? Ja jestem troche zalamana bo chyba wyszlo ze mam...na czczo 78, po 1 h 147 a po 2 h 158😳 wiec po 2 godzinach wynik przekroczony😭 i oczywiscie bardzo duzo bakteri w moczu ale to nie dziwne jak mocz stal z 5 godzin w punkcie w temp.pokojowej..martwia mnie tez obecne leukocyty 79 :(
 
Hej,
Rowniez mam wrzesniowy termin :) jutro zaczynam 26t. Od tygodnia zalozony szew szyjkowy, bo skracala sie szyjka. Są tu przyszle mamy ze szwem :) jak u was pierwsze tygodnie po zalozeniu szwu? Ja to jeszcze jestem na etapie paniki o wszystko
Witam, mam termin na 17.09. To moja trzecia ciąża, z czego druga z pesarem (tendencja do skracającej się szyjki). Pierwszy poród przedwczesny, ale drugie dziecię to przenosiłam, tak mu było dobrze 😃 Nie martw się, nie pomożesz tym ani sobie ani dziecku. Po prostu uważaj na siebie, leniuchuj ile wlezie.
Ja mam z kolei fazę, że brzuch mam za duży i co to będzie w 9.miesiącu? 😯
 
To znowu ja 😀 Dziewczyny jak tam Wasze badanie krzywej? Ja jestem troche zalamana bo chyba wyszlo ze mam...na czczo 78, po 1 h 147 a po 2 h 158😳 wiec po 2 godzinach wynik przekroczony😭 i oczywiscie bardzo duzo bakteri w moczu ale to nie dziwne jak mocz stal z 5 godzin w punkcie w temp.pokojowej..martwia mnie tez obecne leukocyty 79 :(
JA zawsze miałam zle wyniki moczu jak piłam za mało wody i ciągle pije mało nie mam ochoty jakiś jak nam do badania mocz to 2 dni wcześniej oprócz kawy itp pije butelkę wody normalnie na chata pije i wyniki są dobre
 
To znowu ja 😀 Dziewczyny jak tam Wasze badanie krzywej? Ja jestem troche zalamana bo chyba wyszlo ze mam...na czczo 78, po 1 h 147 a po 2 h 158😳 wiec po 2 godzinach wynik przekroczony😭 i oczywiscie bardzo duzo bakteri w moczu ale to nie dziwne jak mocz stal z 5 godzin w punkcie w temp.pokojowej..martwia mnie tez obecne leukocyty 79 :(
Pij duuuuzo wody, ja też miałam bakterie w moczu jak zaczelam pic to bakterii brak
 
reklama
Dziewczynki ile juz przytyłyście? Ja dziś doznałam szoku 25+5 a ja już 10 kilo na przodzie.... [emoji15] A gdzie tam jeszcze 3 miesiące...
Nie przejmuj się, zjedziesz z wagi po porodzie. Ja dzisiaj 25+2, na plusie też 10 kilo, ale i tak mniej niż w pierwszej ciąży, w ktorej pod koniec miałam 30 na plusie. Jakby liczyć od teraz po dwa kilo na miesiąc na plusie, to zatrzymamy skę przy ok 16 na plusie, czyli jeszcze nie tak źle :-)
 
Do góry