reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No to mi lekarz kazal się oszczędzać , zero współżycia itd. Ale może u Ciebie jest to spowodowane tym, że Ci się nie skraca i dlatego nie masz żadnych przeciwskazań 🤷🏻‍♀️. Ja dowiedziałam się, że szyjka mi się skraca, przy badaniu na samolocie, nie zrobił mi usg aby stwierdzić ile ma długości szyjka, dopiero mu powiedzialam na następnej wizycie by mi ją zmierzył przeciez to podstawa.... No i zmierzył mi ją 2 tyg temu i teraz w piątek ide znowu, powiem mu żeby mi zmierzył i zobaczymy czy mi się skraca
Mi właśnie standardowo mierzy i mi się nie skraca tylko po prostu nie jest za długa 🙂 Po następnej wizycie będziesz już pewna czy się skraca czy też może u Ciebie to kwestia urody, trzymam kciuki 🙂
 
reklama
Cześć Dziewczyny! u mnie 28 tc leci, termin na okolice 10.09, czy ktoś tez z podobnym terminem?
Na razie nic złego się nie dzieje, standardowe dolegliwości ciążowe, brzuszek rośnie i czekam z niecierpliwością na usg 3 trymestru - to już 29.06 ❤️
 
Cześć Dziewczyny! u mnie 28 tc leci, termin na okolice 10.09, czy ktoś tez z podobnym terminem?
Na razie nic złego się nie dzieje, standardowe dolegliwości ciążowe, brzuszek rośnie i czekam z niecierpliwością na usg 3 trymestru - to już 29.06 ❤️
u mnie 27 tc i termin na 16.09. Brzuch rośnie ale pupa i reszta też niestety 🥴 też nie mam większych dolegliwości póki co. Pozdrawiam
 
u mnie 27 tc i termin na 16.09. Brzuch rośnie ale pupa i reszta też niestety 🥴 też nie mam większych dolegliwości póki co. Pozdrawiam
No u mnie od miesiąca główna pozycja w menu to lody i ciacho haha :D cud ze krzywa cukrowa wyszła okey! Mój chłopak i tak zadowolony, bo wcześniej nie miałam ochoty na nic, bo było mi non stop niedobrze :p
 
Cześć Dziewczyny! u mnie 28 tc leci, termin na okolice 10.09, czy ktoś tez z podobnym terminem?
Na razie nic złego się nie dzieje, standardowe dolegliwości ciążowe, brzuszek rośnie i czekam z niecierpliwością na usg 3 trymestru - to już 29.06 ❤️
Hej my 08.09 wszystko dobrze, chowamy się przed słoneczkiem położna dala areszt domowy hehe 🙂wieczorne sacerki owszem ale w te upały odradzają. Pozdrawiamy
 
U mnie 27 tydzień, termin ciut dalej, bo 24.09, choć ostatnio w szpitalu podali mi 18.09 🙈
Ja jeszcze normalnie wszystko robię, apetyt mam niepohamowany, gdyby żołądek nie miał granic, nie odchodziłabym od stołu 🙈🙈🙈😁 U mnie teraz owocowo, truskawki, arbuzy, banany. Wcześniej nie mogłam się najeść jabłkami. A w ogóle od początku ciąży nie wyobrażam sobie zjeść kanapki bez pomidora.
W ogóle ostatnio ciągnie mnie do nabiału, do sera żółtego, mleka, jogurtów. W mojej mądrej książce wyczytałam, że dziecku właśnie teraz twardnieją chrząstki w kości, więc zwiększa się zapotrzebowanie na wapń. Organizm matki to jednak jest maszyna 💪
 
U mnie 27 tydzień, termin ciut dalej, bo 24.09, choć ostatnio w szpitalu podali mi 18.09 🙈
Ja jeszcze normalnie wszystko robię, apetyt mam niepohamowany, gdyby żołądek nie miał granic, nie odchodziłabym od stołu 🙈🙈🙈😁 U mnie teraz owocowo, truskawki, arbuzy, banany. Wcześniej nie mogłam się najeść jabłkami. A w ogóle od początku ciąży nie wyobrażam sobie zjeść kanapki bez pomidora.
W ogóle ostatnio ciągnie mnie do nabiału, do sera żółtego, mleka, jogurtów. W mojej mądrej książce wyczytałam, że dziecku właśnie teraz twardnieją chrząstki w kości, więc zwiększa się zapotrzebowanie na wapń. Organizm matki to jednak jest maszyna 💪
dobrze wiedzieć bo ja też ostatnio sery w każdej postaci i kolacz z serem do jogurtu 😋
 
Ja termin 20.09 aktualnie 26 tydz i 2 dni 🙂jutro idę do ginekolog i dowiem się ile waży miesiąc temu było ponad 600 g to teraz pewnie około 1 kg. Apetyt duży muszę się powstrzymać od jedzenia 😅I standardowo bol pleców jakby rwa kulszowa ale rozchodzę i jest ok
 
Macie już imiona dla bobasków? Bo ja niby mam, ale jeszcze nie tak na 100% i ciągle się waham właściwie między 3. Chciałabym mieć taką pewność, że to TO :D
 
reklama
Do góry