reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej jak się czujecie po tych upalnych dniach, bo u mnie można powiedzieć że dzisiaj się skończyły na szczęście, odsypiamy bo nylo ciężko spać.. Tak wogole to dołek dopadł dlatego postanowiłam napisać niby noszę sukienki bo nie szło by wytrzymać w innej garderobie ale czuję się jak Hipcio już a to 29 Tc gdzie to dalej jak sobie radzicie z takimi smuteczkami? Niby sobie tłumaczę ze maleńka rośnie ale mimo tego i tak dopada dołek, to chyba już strach przed nowa rola w życiu i Sue doszukuje samych negatywów 😑
 
Hej jak się czujecie po tych upalnych dniach, bo u mnie można powiedzieć że dzisiaj się skończyły na szczęście, odsypiamy bo nylo ciężko spać.. Tak wogole to dołek dopadł dlatego postanowiłam napisać niby noszę sukienki bo nie szło by wytrzymać w innej garderobie ale czuję się jak Hipcio już a to 29 Tc gdzie to dalej jak sobie radzicie z takimi smuteczkami? Niby sobie tłumaczę ze maleńka rośnie ale mimo tego i tak dopada dołek, to chyba już strach przed nowa rola w życiu i Sue doszukuje samych negatywów 😑
Ja ledwo żyję po tych upałach, praktycznie nago plackiem leżałam a i tak bylo gorąco. Dzisiaj pierwszy dzień gdzie jest czym oddychać, ale i tak jestem rozdrażniona i wszystko mnie boli, uciska, jakieś mam gorsze dni także nie jesteś sama 🙂 Brzuch rośnie nie wiaodmo kiedy, ja ciągle mam wrażenie, że już taki zostanie a pewnie będzie jeszcze dwa razy większy 🙈 Bardzo mocno na pęcherz mi uciska, po wizycie w toalecie często jeszcze mam jakieś przecieki po chwili 😐 Zaczynamy 28 tydzień i 7,5kg na plusie...
 
Ja ledwo żyję po tych upałach, praktycznie nago plackiem leżałam a i tak bylo gorąco. Dzisiaj pierwszy dzień gdzie jest czym oddychać, ale i tak jestem rozdrażniona i wszystko mnie boli, uciska, jakieś mam gorsze dni także nie jesteś sama 🙂 Brzuch rośnie nie wiaodmo kiedy, ja ciągle mam wrażenie, że już taki zostanie a pewnie będzie jeszcze dwa razy większy 🙈 Bardzo mocno na pęcherz mi uciska, po wizycie w toalecie często jeszcze mam jakieś przecieki po chwili 😐 Zaczynamy 28 tydzień i 7,5kg na plusie...
Mam to samo jakieś dziwne bóle, rozdrażnienie i wszystko jakie takie ciężkie… oby upały narazie nie wracały 😄 ja dodatkowo jeszcze mam leżone przez skracającą się szyjkę wiec czas podwójnie się dłuży
 
Hej jak się czujecie po tych upalnych dniach, bo u mnie można powiedzieć że dzisiaj się skończyły na szczęście, odsypiamy bo nylo ciężko spać.. Tak wogole to dołek dopadł dlatego postanowiłam napisać niby noszę sukienki bo nie szło by wytrzymać w innej garderobie ale czuję się jak Hipcio już a to 29 Tc gdzie to dalej jak sobie radzicie z takimi smuteczkami? Niby sobie tłumaczę ze maleńka rośnie ale mimo tego i tak dopada dołek, to chyba już strach przed nowa rola w życiu i Sue doszukuje samych negatywów 😑
u mnie 27+5 tc i tez zaczynam mieć gorsze dni. Nogi mi strasznie puchną na tych upalach i dłonie drętwieją rano. Nie mogę się wyspać bo za gorąco i budze się co godzinę na siku. W nic się nie mieszczę i w niczym nie czuje się wygodnie, jak dzisiaj wybierałam się na zakupy to beczeć mi się chciało. Ciekawe czy któraś z was jeszcze jest aktywna zawodowo? Bo ja nie wyobrażam sobie teraz chodzić do pracy w tym stanie...
 
u mnie 27+5 tc i tez zaczynam mieć gorsze dni. Nogi mi strasznie puchną na tych upalach i dłonie drętwieją rano. Nie mogę się wyspać bo za gorąco i budze się co godzinę na siku. W nic się nie mieszczę i w niczym nie czuje się wygodnie, jak dzisiaj wybierałam się na zakupy to beczeć mi się chciało. Ciekawe czy któraś z was jeszcze jest aktywna zawodowo? Bo ja nie wyobrażam sobie teraz chodzić do pracy w tym stanie...
Ja nadal pracuję i to na nogach prawie cały czas 🙈
 
Hej jak się czujecie po tych upalnych dniach, bo u mnie można powiedzieć że dzisiaj się skończyły na szczęście, odsypiamy bo nylo ciężko spać.. Tak wogole to dołek dopadł dlatego postanowiłam napisać niby noszę sukienki bo nie szło by wytrzymać w innej garderobie ale czuję się jak Hipcio już a to 29 Tc gdzie to dalej jak sobie radzicie z takimi smuteczkami? Niby sobie tłumaczę ze maleńka rośnie ale mimo tego i tak dopada dołek, to chyba już strach przed nowa rola w życiu i Sue doszukuje samych negatywów 😑
U mnie ciężko było ja ogólnie nielubie upałów a teraz mam wrazenie że jest mi ciepło dwa razy bardziej. Pomimo tego że się nie obiadam kontroluję się kg lecą czuję się brzydka i gruba ale dzidzia najważniejsza
 
A ja się czuję dobrze 🤗 To znaczy doskwiera mi upał, ale nie bardziej niż przed ciążą. Stopy puchną, ale w nocy opuchlizna schodzi, tylko chodzę wtedy co godzinę z pełnym pęcherzem. Brzuch mam jeszcze stosunkowo mały jak na początek 28tc, jakbym zjadła porządną porcję bobu 😉 Najbardziej dokuczają mi wzdęcia. Jak się najem, to brzuch tak wywala, że aż ciągnie po bokach 🥴
Dopadły Was już rozstępy? U mnie pokazały się na piersiach 😔
 
reklama
Kurcze po przeczytaniu tak troszkę mi lżej na sercu się zrobiło że nie jestem sama i nie wydziwiam. Dobrze jest się wyżalić komuś w tej samej sytuacji 🙂a upały niech idą już precz dziewczyny ale pomyślmy ze zaraz nasze Maleństwa tu będą i te problemy będą zapomniane, hehe przyjdą nowe 😃
 
Do góry