reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A ja się czuję dobrze 🤗 To znaczy doskwiera mi upał, ale nie bardziej niż przed ciążą. Stopy puchną, ale w nocy opuchlizna schodzi, tylko chodzę wtedy co godzinę z pełnym pęcherzem. Brzuch mam jeszcze stosunkowo mały jak na początek 28tc, jakbym zjadła porządną porcję bobu 😉 Najbardziej dokuczają mi wzdęcia. Jak się najem, to brzuch tak wywala, że aż ciągnie po bokach 🥴
Dopadły Was już rozstępy? U mnie pokazały się na piersiach 😔
to zazdroszczę 🙂a rozstępów nie mam moja położna co wizytę chwali i brzusio i cyki że super zdradzę tajemnice krem z biedry be beauty zielony oliwkowy polecam super nawilża i jest śmiesznie tani 🐻
 
reklama
Ja również upały niezbyt przechodzę, pocę się nawet leżąc, po domu chodzę w samych majtkach i staniku, a czuje się jakbym miała na sobie 5 kg kożuch 😪🥵 no ale nie pozostało nam nic jak to przeżyć 🙃
 
U mnie 27tc i 9 kg na plusie 🙄 spać nie mogę przez upały, dzidzi tez chyba gorąco bo tancuje, mam duszności (takie wrażenie jakbym nie mogła do końca nabrać powietrza). Brzuch mam raczej duży jak na ten moment ciąży pomimo ze to pierwsza ale mam mięśniaki i łożysko na przedniej ścianie to pewnie dlatego bo Malutka na 50 centylu i ilość wód w normie
 
to zazdroszczę 🙂a rozstępów nie mam moja położna co wizytę chwali i brzusio i cyki że super zdradzę tajemnice krem z biedry be beauty zielony oliwkowy polecam super nawilża i jest śmiesznie tani 🐻
Ja polecam także oliwke z rossmana Baby dream mama za 15zl, narazie także rozstępów brak, ale zobaczymy co będzie dalej 😄
 
W pierwszej ciąży niemiałam długo rozstepow i położna mówiła taki duży brzuszek a rozstępów nie ma i po tych słowach dostałam na boczkach najbardziej na brzuchu 🙂teraz się smaruje olejkiem staram się codziennie narazie cisza
 
Kupiłam dziś łóżeczko. Teściowa zobaczyła i komentarz "a gdzie wy to postawicie, przecież u was w pokoju już miejsca nie ma". No ręce opadają... Pomijam to, że dla niej to wielki dramat, że wnuk się urodzi, ale mogłaby czasem ugryźć się w język, bo połowę radości z ciąży nam odbiera 😔
 
Kupiłam dziś łóżeczko. Teściowa zobaczyła i komentarz "a gdzie wy to postawicie, przecież u was w pokoju już miejsca nie ma". No ręce opadają... Pomijam to, że dla niej to wielki dramat, że wnuk się urodzi, ale mogłaby czasem ugryźć się w język, bo połowę radości z ciąży nam odbiera 😔
A mieszkacie razem z teściami? Lepiej przemilczeć i robić swoje to Ty decydujesz gdzie i jak będą ułożone mebelki Twojego dziecka, że tak napisze nic teściowej do tego 😉 Może poproś męża, aby porozmawiał z mamą aby się nie wtrącała.
 
reklama
Do góry