reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja od początku ciąży walcze ze zgaga:( teraz to nawet po wodzie dostaje zgagi 😂 leżenie na lewym boku pomaga troche. Mi powiedziała położna żeby rzuć liscie laurowe ale to nic nie daje bo mi nawet leki apteczne (dozwolone dla ciezarnych) nie pomagaja :( samo musi minąć... Zgaga to w sumie byl jeden z pierwszych objawów ciąży u mnie :p przed ciążą nie wiedziałam co to zgaga 😋
 
reklama
Hejka pisze bo już nie wiem co robić jestem w 30+2 tydz ciazy. Czy ktoś miał wczesniaka jeśli tak dajcie mi znać no mi grozi poród wczesny. Jestem w szpitalu mam rozwarcie 1cm i skrucona szyjkę. Biorę tu leki jeden mam podłączony na 2doby atosiban zaś tabletki duphaston i asmag. Dostałam juz dwa zaszczyki na płuca do malucha.... Czy któraś z was miała podobnie czy coś wam pomogło
 
Ja jutro zaczynam 36tc. Mnie zgaga od początku ciąży męczyła 😞 i próbowałam już migdałów, mleka, ogórków kiszonych, nawet ktoś mi kazał rzuć goździki 🤭… u mnie najlepiej łagodzi maślanka 😊 w nocy przewalam się się tylko z lewej na prawą jak taka kluska. Obecnie +11kg. 😫 od kilku dni jestem ospała i jakaś taka przemęczona śpię 10-12h. na dobę zupełnie jak w pierwszym trymestrze🤔 Jeszcze dwa tygodnie z pessarem a potem czekamy!
 
Kochane! Obecnie 30 tc + 4 dni.
W rutynowym badaniu moczu wyszło białko -31mg/dl. Cieśninie ok, obrzęków brak, posiew jałowy. Mocz oddany około 7 rano po wypiciu około szklanki wody, wcześniej byłam w toalecie około 3 w nocy. wizyta u ginekologa w przyszłym tygodniu, czy do tego czasu powtórzyć badanie, miałyście tak. Trochę się zmartwiłam.
Mozesz powtórzyć...ale zalezy tez o czas i jak zostal oddany do laboratorium...u mnie raz jak mocz stal w punkcie z 4h.to wyszlo mi ponad 800 bakterii na drugi dzien powtorzylam w Warszawie zawioazlam w chlodzącym pojemniku wyszlo mi ok 80🤷‍♀️
 
Hej dziewczyny ja właśnie wróciłam z wizyty. 😀Dzisiaj 31+1 synek waży 1920g i ułożony główka w dół, a jak u Was z waga bo z tego co widzę to mój jest całkiem spory w porównaniu do innych
 
Widzę że już każda z nas ma ciężko 😃 Ja mam teraz kosmos..... w nocy strasznie dretwieja i bola mnie ręce, od ramion do palcy.... nie wiem dlaczego, chociaż nie śpię na rękach... Ten ból i odrętwienie trwa długo niekiedy do godziny... Jak ruszam palcami to boli..... Miała tak któraś z Was?
 
Hej leżę w szpitalu mam rozwarcie 1cm, niski brzuch na2palce wiem że jest skrucona szyjka i mieka szyjka. Jestem w 30+3tydz ciąży czy któraś z was tak miała ja się martwię i mam podawane leki duphaston, asmag i atosiban dzisiaj mi odłączają jeszcze mam być tu w szpitalu 8dni i do tego ciogle sama w pokoju jestem a inne z kimś. Ktg jest ok
 
reklama
Hej leżę w szpitalu mam rozwarcie 1cm, niski brzuch na2palce wiem że jest skrucona szyjka i mieka szyjka. Jestem w 30+3tydz ciąży czy któraś z was tak miała ja się martwię i mam podawane leki duphaston, asmag i atosiban dzisiaj mi odłączają jeszcze mam być tu w szpitalu 8dni i do tego ciogle sama w pokoju jestem a inne z kimś. Ktg jest ok
Spróbuj może napisać w wątku „Ból i twardnienie brzucha, skracanie szyjki…” tam dziewczyny opisywały podobne przypadki
 
Do góry