reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Widzę że już każda z nas ma ciężko 😃 Ja mam teraz kosmos..... w nocy strasznie dretwieja i bola mnie ręce, od ramion do palcy.... nie wiem dlaczego, chociaż nie śpię na rękach... Ten ból i odrętwienie trwa długo niekiedy do godziny... Jak ruszam palcami to boli..... Miała tak któraś z Was?
ja tak mam codziennie rano od jakiegos 28 tc. Dretwieja bolą że nie moge złapać nawet butelki z wodą a w lewym kciuku cos mi dziwnie strzela i to tylko rano poki nie rozruszam. W ciągu dnia trochę lepiej chociaz moich starych pierścionków nie zaloze w ogole.
 
reklama
ja tak mam codziennie rano od jakiegos 28 tc. Dretwieja bolą że nie moge złapać nawet butelki z wodą a w lewym kciuku cos mi dziwnie strzela i to tylko rano poki nie rozruszam. W ciągu dnia trochę lepiej chociaz moich starych pierścionków nie zaloze w ogole.
No to właśnie ja ruszam, ale dalej boli i dretwieje 😔 czytalam, że to może być od kręgosłupa
 
No to właśnie ja ruszam, ale dalej boli i dretwieje 😔 czytalam, że to może być od kręgosłupa
akurat na kręgosłup nie narzekam jeszcze. Mówilam o tych dloniach i nogach mojej lekarce i dała mi cyclovene na te obrzęki. Na nogi pomaga. Mowila też żeby pić dużo wody i unikac soli. Musimy chyba tak dotrwac do końca bo to chyba nie zniknie. Moja koleżanka w podobnym tygodniu ciąży skarży się na to samo więc to chyba powszechny problem.
 
Wszystkie dzidzie obrócone już główka do wyjścia? Jestem w 31+4 i u mnie synek pośladkowo ustawiony. Jak to wygląda u Was ?
 
Ja też nie wiem na pewno, ale jak się rusza to mocniej przy pępku, więc sądzę, że kopie nóżkami. Jakby tu miał główkę i rączki, te ruchy nie byłyby tak mocne, tak mi się wydaje 🤔
 
U mnie główką w dół. Ostatnio znowu mi wróciły częste twardnienia brzucha i zaczęłam się martwić, wizyta za 10 dni, mam nadzieję, że nic się tam z tą szyjką nie dzieje...
 
Wszystkie dzidzie obrócone już główka do wyjścia? Jestem w 31+4 i u mnie synek pośladkowo ustawiony. Jak to wygląda u Was ?
Hej no nam powiedziała i lekarka i położna że ma główkę w dole już a było to 2 tyg temu, tez tak czuje szczególnie w nocy 2-3 jej nóżki między moimi żebrami. Więc jest tak jak powinno
 
reklama
A ja wam kobitki napisze że dzisiaj to już ryczałam dosłownie bez powodu, teraz tak myślę że bez powodu 😂😂😂wczoraj robiłam zakupy spakowałam do worka Ziemniaki podeszła do mnie ekspedientka i coś zagadała no to ja się zawinelam i poszłam bez pyrów 😂4 rano się budze i dół taki ze juz na kartce sobie pisze żeby nie zapomnieć bo przecież roztargniona jestem na maxa a i tak esrem bez pyrków hahah mój facet to się tak śmiał dzisiaj ze mnie ze szok 😂niby nic ale powód do płaczu był
 
Do góry