reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja wcześniej mieszkałam na wsi pod Słupskiem i gdybym tam chciała mieć przez ciążę co miesiąc innego lekarza to by ich starczyło i jeszcze zostało 😉 a tu, gdzie teraz mieszkam pod Nakłem, dwóch lekarzy na krzyż, trzeci ma dwumiesięczne terminy i tyle z wyboru 😏 A do Bydgoszczy prywatnie za daleko i niestety koszty by przerosły.
No w zlotowie jest tak naprwde 2 lekarzy do pierwszego glupia nie poszłam bo facet takie miałam przekonanie że do kobiety lepiej... A no widzisz ja od stycznia mieszkam na wsi a wcześniej właśnie w Bydgoszczy mieszkałam, tam to bym mogła też wybierać przebierać ale los tak chciał że przeprowadzka i ciąża w styczniu 🙂🙂
 
reklama
Hej, pytanie do mam które już mają swoje skarby, od wczoraj kłuję mnie przy chodzeniu, czuje się już od dłuższego czasu mega osłabiona ale to kłucie jest takie jakby w środku takie otwieranie jakby było, mówiłam o tym mojej gin ale olała jak zwykle... Dziewczyny czy to możliwe że poród się zbliża bo gdzieś w necie tak wyczytałam dodam że zaczęłam 36 tydzień.. Denerwuje się tym kurcze może ktoś coś podobnego miał
 
Hej, pytanie do mam które już mają swoje skarby, od wczoraj kłuję mnie przy chodzeniu, czuje się już od dłuższego czasu mega osłabiona ale to kłucie jest takie jakby w środku takie otwieranie jakby było, mówiłam o tym mojej gin ale olała jak zwykle... Dziewczyny czy to możliwe że poród się zbliża bo gdzieś w necie tak wyczytałam dodam że zaczęłam 36 tydzień.. Denerwuje się tym kurcze może ktoś coś podobnego miał
Kazda porod ma inny inne ciało itp. Ja dzień po terminie miałam lekkie jednorazowe plamienie i zaraz pojechałam do szpitala okazało się że wszystko jest ok leżałam na obserwacjbdwa dni później się zaczęło delikatne bóle w dole brzucha jak na okres ale naprawdę lekko co 7 min położne na to niereagowaly stwierdziły że porodu z tego nie bd z czasem skurcze były gorsze bardziej bolesne przy 3 cm rozwarcia poszłam na salę porodowa położna mówiła może coś z tego będzie i po godzinie synka miałam przy sobie mąż nie zdążył dojechać tak szybko poszło . Niepowiem bolało jak niewiem krzyczałam jak głupia ale jak zobaczylam synka czułam się jak bohaterka najlepsze uczuciev🙂 wody odeszy podczas parcia
 
Hej, pytanie do mam które już mają swoje skarby, od wczoraj kłuję mnie przy chodzeniu, czuje się już od dłuższego czasu mega osłabiona ale to kłucie jest takie jakby w środku takie otwieranie jakby było, mówiłam o tym mojej gin ale olała jak zwykle... Dziewczyny czy to możliwe że poród się zbliża bo gdzieś w necie tak wyczytałam dodam że zaczęłam 36 tydzień.. Denerwuje się tym kurcze może ktoś coś podobnego miał
I jak sytuacja? Mam nadzieję, że się trzymasz.
Ja dziś pakuję torbę dla małego. Na info ze strony szpitalnej mam napisane, że ubranka tylko na wyjście ze szpitala, bo podczas pobytu zapewniają wszystko. I tak pakuję i staram się wybierać coś mniejszego i coś na 62. Tetra niby jedna, ale wrzuciłam dwie na wszelki wypadek, kaftanik jeden, ale biorę dwa do tego jeszcze półśpiochy, czapeczka jedna, ale ta taka mała, to tę większą jeszcze też i tych "wszelkich wypadków" nazbierała się kupka 🙈 Też tak macie? Zawsze mi się wydaje, że czegoś braknie, a koniec końców i tak zawsze za dużo 🙈
 
I jak sytuacja? Mam nadzieję, że się trzymasz.
Ja dziś pakuję torbę dla małego. Na info ze strony szpitalnej mam napisane, że ubranka tylko na wyjście ze szpitala, bo podczas pobytu zapewniają wszystko. I tak pakuję i staram się wybierać coś mniejszego i coś na 62. Tetra niby jedna, ale wrzuciłam dwie na wszelki wypadek, kaftanik jeden, ale biorę dwa do tego jeszcze półśpiochy, czapeczka jedna, ale ta taka mała, to tę większą jeszcze też i tych "wszelkich wypadków" nazbierała się kupka 🙈 Też tak macie? Zawsze mi się wydaje, że czegoś braknie, a koniec końców i tak zawsze za dużo 🙈
A na kiedy termin ?
 
W ogóle co ja dziś usłyszałam... Moja "cudowna" teściowa, myśląc że mnie nie ma w pobliżu, powiedziała do drugiej synowej "Ona sobie nie poradzi z porodem. Co innego mieć 20 lat i rodzić, a co innego 30..." 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Wielkie foux pas popełniła, bo powiedziała to synowej, która rok temu urodziła mając 42 lata 🤣 Ale mnie to ubodło, ta kobieta czasem jak coś palnie to nie wiadomo, czy płakać czy się śmiać 😶 Cóż drogie Panie, mając 33 lata powinno się mieć już dzieciaki na studiach 😉😁
 
reklama
W ogóle co ja dziś usłyszałam... Moja "cudowna" teściowa, myśląc że mnie nie ma w pobliżu, powiedziała do drugiej synowej "Ona sobie nie poradzi z porodem. Co innego mieć 20 lat i rodzić, a co innego 30..." 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Wielkie foux pas popełniła, bo powiedziała to synowej, która rok temu urodziła mając 42 lata 🤣 Ale mnie to ubodło, ta kobieta czasem jak coś palnie to nie wiadomo, czy płakać czy się śmiać 😶 Cóż drogie Panie, mając 33 lata powinno się mieć już dzieciaki na studiach 😉😁
Ja mam 41 i to czwarta ciąża. Moje dzieci to 21,15,5 no i teraz.
Wszystkie rodziłam naturalnie, a teraz jest w ułożeniu pośladkowym , wizytę mam 13 września, narazie mnie straszyła że poród naturalny ....Jestem tym przerażona
 
Do góry