reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, mam pytanie czy któraś z Was ma obecnie stwierdzony podwyższony poziom wód płodowych (jutro zaczynam 39 tydzień), mi wczoraj na USG lekarz stwierdził AFI 25 cm, moja prowadząca skierowała już do szpitala na KTG i USG w celu kontroli, czy poziom wód się nie zwiększa- jeśli tak, możliwe szybsze wywołanie.
Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
 
Też dziś byłam u lekarza 39+2 mały ma 3750 szyjka skrócona ale delikatnie rozwarcia na 1 cm jak tydz temu mały w kanale rodnym niziutko ale skurczy brak itp się raczej na nic nie zapowiada dostałam skierowanie do szpitala jakbym nie urodziła w terminie na 27 czyli 7 dni po terminie. Na usg mały zakrył rączka buźkę się doktor śmiała że tusciutka same fałdki 🤣
 
Ja 39+1 i wlasnie czekam na CC
Ja już po cc i smigam juz ładnie i wstepnie w piatek wychodzimy :) z tym rozruchem to prawda zeby zaczac jak juz tylko można i rana rwie ale w granicach wytrzymałości. Sama sie sobie dziwie ze tak szybko wracam do sprawności. Za to młoda dokazuje i pomaga w chudnieciu bo nie jest mi dane posilkow zjesc o czasie :p Powodzenia :)
 
Ja już po cc i smigam juz ładnie i wstepnie w piatek wychodzimy :) z tym rozruchem to prawda zeby zaczac jak juz tylko można i rana rwie ale w granicach wytrzymałości. Sama sie sobie dziwie ze tak szybko wracam do sprawności. Za to młoda dokazuje i pomaga w chudnieciu bo nie jest mi dane posilkow zjesc o czasie :p Powodzenia :)
Gratuluję 🥰 a jaka wagą i cm maluszka ?
 
A 3730 g i 55 cm ;) o oczywiscie 10/10 pkt 😀 na porodówce stwierdzili chyba ze żeby nie było łatwo to poczekają na akcje porodową i na planowaną operacje bo zaczelo się wcześniej :p i tak od 3 w nocy leżałam z bólami krzyżowymi i 3 cm rozwarcia do operacji która mieli zrobic ok 8 rano 😋 na szczęście już o 7.35 maleńka była na świecie ❤️ ale późno ja dostałam bo przed 22 tego samego dnia i teraz jestesmy nierozłączne :)
 
Hej, ja dziś po wizycie u lek; 39+1. Malutka wazy około 3600 (+/- 500g 🤣) główkę ma już bardzo nisko, rozwarcie Ok i szyjka skrócona do 1cm. Afi 10, przepływy Ok, tetno w górnych granicach normy ale nie zaniepokoiło to dr. Oznak porodu raczej nie widać poza tym ze odszedł mi jakiś czas temu czop. Nie mam żadnych skurczy tylko bezbolesne twardnienia brzucha raz na jakiś czas. We wtorek mam się zgłosić na ktg. A jak u Was?
U mnie dziś 39+0, twardnienia brzucha bardzo często, wieczorem ciężko już się poruszać. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie.
I tak mi smutno i żal, jak czytam wasze info o pomiarach, wagach dzieciaczków itp, bo u mojego lekarza nic takiego nie miałam 😔 na ostatniej wizycie tylko badanie ginekologiczne i stwierdzenie "No to czekamy" 😒
 
U mnie dziś 39+0, twardnienia brzucha bardzo często, wieczorem ciężko już się poruszać. Mam nadzieję na szybkie rozwiązanie.
I tak mi smutno i żal, jak czytam wasze info o pomiarach, wagach dzieciaczków itp, bo u mojego lekarza nic takiego nie miałam 😔 na ostatniej wizycie tylko badanie ginekologiczne i stwierdzenie "No to czekamy" 😒
Już niedługo na własne oczy się przekonasz jak cudne masz maleństwo i będziesz mogła je tulić bez końca :)
 
reklama
Do góry