reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Opowiadaj, jak tam pierwsze dni z córeczką 😍 Wszystkie mamusie, chwalcie się jak Wam idzie w nowej roli 😊
Hej a powein tak w domu pierwsze trzy dni ona płacz i ja też bo skąd mi wiadomo dlaczego ona płacze, ale teraz mamy 14 dni już za sobą jest bardzo inaczej wczoraj byliśmy w mieście tzn malutka w aucie z tatą a ja biegałam dosłownie, w biedronce nigdy takich szybkich zakupów nie robiłam w życiu 😂 bo przecież myśl że sama z tatą to horror hehe chociaż tata daje rade na maxa 🙂ogólnie mała strasznie dużo je, karmie ja piersią i od wyjścia że szpitala przybrała prawie pół kilo, także słodki ciężar mi rośnie w rękach 😍a tak ogólnie to jestem zakochana i zapatrzona w nią jak w obrazek 😊ale to chyba normalne 😉oczywiście nadal jest milion rzeczy które przerazaja będąc sam na sam z takim robaczkiem ale jest polozna jest telefon czegoś niewiem dzwonię. Pozdrawiamy
Opowiadaj, jak tam pierwsze dni z córeczką 😍 Wszystkie mamusie, chwalcie się jak Wam idzie w nowej roli 😊
 
@kerscik8 czy to u Ciebie u dziecka występowało to drżenie, pulsowanie w brzuchu? Dowiedziałaś się, co to było? Od kilku dni zauważam to również u siebie i zastanawiam się co to.
Tak to u mnie, z każdym dniem pojawia się coraz częściej (również w nocy) i trwa dłużej (mysle ze około 5-7 sekund). Lekarze i położne na IP nie wiedzieli o czym mówię, próbowali zgadywać ze to czkawka (ale to nie jest czkawka na 100%), a mój lekarz prowadzący stwierdził ze czasem pacjentki zgłaszają taki objaw, ale nikt do tej pory nie zdefiniował czym to jest; nie powinno stanowić zagrożenia i dzieci rodzą się zdrowe.
Mimo wszystko to zawsze mnie niepokoi jak odczuwam to drżenie :(
 
Mnie to aż tak bardzo nie niepokoi, a zastanawia, czy mój maluch tam szlocha czy wzdycha, bo z tym mi się to kojarzy. Miejmy nadzieję, że to nic nie znaczy i że wszystko będzie dobrze. Bardziej za to budzi obawy we mnie to, że mój synek teraz większość dnia śpi i mniej się rusza. Dopiero pod wieczór staje się aktywny, ale nie jak dawniej. Niby czytam, że pod koniec tak jest, bo nie ma już miejsca, ale jednak się martwię. Sprawdzam tętno detektorem, stymuluję do ruchu, zawsze jest ok, więc teoretycznie nie ma czym.
Został jeszcze tydzień, niech to minie jak najszybciej 🙏 Jak dziecko będzie już na świecie, odetchnę z ulgą.
 
Mnie to aż tak bardzo nie niepokoi, a zastanawia, czy mój maluch tam szlocha czy wzdycha, bo z tym mi się to kojarzy. Miejmy nadzieję, że to nic nie znaczy i że wszystko będzie dobrze. Bardziej za to budzi obawy we mnie to, że mój synek teraz większość dnia śpi i mniej się rusza. Dopiero pod wieczór staje się aktywny, ale nie jak dawniej. Niby czytam, że pod koniec tak jest, bo nie ma już miejsca, ale jednak się martwię. Sprawdzam tętno detektorem, stymuluję do ruchu, zawsze jest ok, więc teoretycznie nie ma czym.
Został jeszcze tydzień, niech to minie jak najszybciej 🙏 Jak dziecko będzie już na świecie, odetchnę z ulgą.
Moja córcia rusza się bardzo dużo cały czas co tez mnie martwi czy to Ok. Zreszta teraz im bliżej końca tym bardziej martwi mnie WSZYSTKO..
 
Opowiadaj, jak tam pierwsze dni z córeczką 😍 Wszystkie mamusie, chwalcie się jak Wam idzie w nowej roli 😊
ja jestem już tak padnieta że masakra. Mala nie sypia w nocy i bardzo dużo je i przybiera. Pobudzamy laktacje bo po cc nie miałam mleka od początku i teraz całymi dniami i nocami jest na rekach na cycu. Malutka jest przesliczna i kochana i to rekompenuje mi wszystkie te męki 😍🥰 pozdrawiamy wszystkie mamy❤
 
reklama
Do góry