reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U nas też był orzez około 2 tygodnie. Też myślałam ze to skaza , ale wyglądało to takie pęcherzyki z białym płynem tylko na policzkach, przy skazie byłyby na brzuszku itp.
Jest karmiony mm
Wybaczcie ze się wtrącę ale zdarza się że przy skazie białkowej jest wysypana tylko twarz. Jeśli widzicie tak jakby polakierowane, świecące policzki to główny objaw.
 
Hej mamusie, jak tam Wasze dzieciaczki? Zmagacie się już z pierwszym skokiem rozwojowym? Jesteście już po czy Wasze dzieci przeszły go bezobjawowo? U nas się zaczęło, synek z grzecznego aniołka stał się śpiącym po 20 minut płaczliwym, totalnie mamusinym synusiem 🥺 Jak by nam go kto podmienił 😕 a jak jest u Was? Jeśli jesteście już po, ile czasu to trwało?
 
Hej mamusie, jak tam Wasze dzieciaczki? Zmagacie się już z pierwszym skokiem rozwojowym? Jesteście już po czy Wasze dzieci przeszły go bezobjawowo? U nas się zaczęło, synek z grzecznego aniołka stał się śpiącym po 20 minut płaczliwym, totalnie mamusinym synusiem 🥺 Jak by nam go kto podmienił 😕 a jak jest u Was? Jeśli jesteście już po, ile czasu to trwało?
U mnie to trwało 2 dni. Mamusi synek się zrobił i tylko chciał być noszony.
Teraz mamy katarek i kaszelek i zaczynamy inhalacje. Jutro kontrola u lekarza. Miał taki kaszelek oskrzelowy ale na szczęście osluchowo czysto . Mam nadzieję że jutro kontrola będzie ok.
Jeżeli lekarz coś usłyszy na oskrzelach i płuckach to szpital....
W czwartek 8 tygodni Wojtuś skończy
 
U mnie to trwało 2 dni. Mamusi synek się zrobił i tylko chciał być noszony.
Teraz mamy katarek i kaszelek i zaczynamy inhalacje. Jutro kontrola u lekarza. Miał taki kaszelek oskrzelowy ale na szczęście osluchowo czysto . Mam nadzieję że jutro kontrola będzie ok.
Jeżeli lekarz coś usłyszy na oskrzelach i płuckach to szpital....
W czwartek 8 tygodni Wojtuś skończy
To u nas już dłużej jak dwa dni, z tydzień będzie 😕 ciekawe jak długo jeszcze.
Słyszałam, że panuje teraz wirus zapalenia oskrzelików i płuc. Oddziały dziecięce pełne...
 
reklama
Do góry