reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Gratuluję ciąży! Też bym chciała mieć rok po roku, ale u mnie trochę trudna sytuacja.
A chodzi już synek? Mój nie, wciąż brak mu odwagi chyba, bo wystarczy jeden palec dać żeby śmigał. A jak puszczę to wiotki nagle 😄
Ogólnie ok, jest grzeczny, nie psoci aż tak. Chyba najgorsze co mi zrobił to wysypał ziemię z kwiatka 🤔😂 ale ja też dużo toleruję, bo mi nie przeszkadza np jak otwiera i zamyka szafę czy komodę. Patrzę jedynie, żeby nic niebezpiecznego nie wyciągał. I tak pobawi się i zostawi.
Czeka nas specjalista od krwi w pon, bo ciągnie się za nim neutrofilia i mimo, że żadnych problemów nie sprawia to trzeba sprawdzić z czego wynika.
 
reklama
Gratuluję ciąży! Też bym chciała mieć rok po roku, ale u mnie trochę trudna sytuacja.
A chodzi już synek? Mój nie, wciąż brak mu odwagi chyba, bo wystarczy jeden palec dać żeby śmigał. A jak puszczę to wiotki nagle 😄
Ogólnie ok, jest grzeczny, nie psoci aż tak. Chyba najgorsze co mi zrobił to wysypał ziemię z kwiatka 🤔😂 ale ja też dużo toleruję, bo mi nie przeszkadza np jak otwiera i zamyka szafę czy komodę. Patrzę jedynie, żeby nic niebezpiecznego nie wyciągał. I tak pobawi się i zostawi.
Czeka nas specjalista od krwi w pon, bo ciągnie się za nim neutrofilia i mimo, że żadnych problemów nie sprawia to trzeba sprawdzić z czego wynika.
A dlaczego w ogóle robiliście badanie krwi? Coś było nie tak czy tak Po prostu? Super że grzeczny tylko pozazdrościć 🙂 mój synek 24 września miał roczek i kilka dni później były pierwsze kroki A później już poszli dziecko jak będzie chciało to samo zdecyduje nie ma nic na siłę. Mojego to chyba jeszcze na lampkę brakowało. Na parapet bez przerwy przez to że chodzi ciągle gdzieś się potknie A to o dywan A to o zabawke guzów parę ma talerz poszło z 5 jak dzwi otwarte zaraz ucieka itp. Ale no cóż kochamy to nad Zycie. A co do ciąży to ogólnie chcieliśmy kolejne Ale za około rok A zdążyła się wpadka.. moment nie bardzo bo mecze się brałam leki których nie można w ciazy generalny remont sami z mężem robimy wiesz dużo dźwignią itp Ale pomimo to cieszymy się i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze
 
A dlaczego w ogóle robiliście badanie krwi? Coś było nie tak czy tak Po prostu?
Jak był malutki to wszyscy lekarze mówili, że bladzieńki, ja mówiłam, że też taka byłam, aż w końcu w marcu jak skończył pół roku pediatra wysłała go na morfo i wyszlo, że ma anemię. Od tamtego czasu robię mu badania mniej więcej co miesiąc.
 
Jak był malutki to wszyscy lekarze mówili, że bladzieńki, ja mówiłam, że też taka byłam, aż w końcu w marcu jak skończył pół roku pediatra wysłała go na morfo i wyszlo, że ma anemię. Od tamtego czasu robię mu badania mniej więcej co miesiąc.
Aaa no tak A żelazo mu jakość dostarczasz ? Bo wiem że się bierze na antenie niewiem jak to u małych dzieci
 
W tej chwili mu nie podaje, a dawałam w formie zawiesiny Innofer baby. Ładnie je przyswajał. Po wynikach widzę, że poziom się utrzymuje, ale blisko dolnej granicy i możliwe, że hematolog będzie kazał podawać dalej.
 
Cześć wrześnióweczki, jak się macie? @Oli55 jak się czujesz w ciąży? Wszystko ok?
Jak Wasze dzieci? Mój syn zaczął chodzić dokładnie 16 grudnia, na tę chwilę już prawie biega 🤭 nie choruje, aczkolwiek ostatnie 2 czy 3 dni ma katar, ale myślę że to na zęby, bo pierwszego dnia miał mocno, a teraz już prawie wcale. Wyszły mu czwórki górne, myślę, że kiełki się zbierają do przebicia. A one podobno bolesne są. Poza tym jest taki rozgadany 😄 chodzi i ciągle powtarza "myszaaa" i tak to intonuje, jakby to z japońskiego było 🤣 mówi zdaniami, tzn "mama oć". A to już zdanie przecież 🤣🤭
 
reklama
Cześć wrześnióweczki, jak się macie? @Oli55 jak się czujesz w ciąży? Wszystko ok?
Jak Wasze dzieci? Mój syn zaczął chodzić dokładnie 16 grudnia, na tę chwilę już prawie biega 🤭 nie choruje, aczkolwiek ostatnie 2 czy 3 dni ma katar, ale myślę że to na zęby, bo pierwszego dnia miał mocno, a teraz już prawie wcale. Wyszły mu czwórki górne, myślę, że kiełki się zbierają do przebicia. A one podobno bolesne są. Poza tym jest taki rozgadany 😄 chodzi i ciągle powtarza "myszaaa" i tak to intonuje, jakby to z japońskiego było 🤣 mówi zdaniami, tzn "mama oć". A to już zdanie przecież 🤣🤭
Moja córa chodzi, ale najchętniej się czegoś trzyma. Jak idzie sama, to woła wszystkich (rodziców i brata), żebyśmy na nią patrzyli 😁 uwielbia się chować, szukać - jest taka uśmiechnięta. Lubi słuchać książki, czytamy jej Pucia, nawet tego dużego! A jak tylko brat jest w domu, to rodzice nieważni. Ja coś powiem 10 razy, to mnie zignoruje. Brat raz i od razu posłucha 😅 a z ząbków tylko 5 nam brakuje.
 
Do góry