reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny. Nie było mnie troszkę, ale to z tego powodu, że wczoraj 2 razy plamiłam na brązowo od 8 do 11 i cisza, dzisiaj o 8 trochę i znowu cisza. Byłam wczoraj pod gabinetem lekarza, ale niestety miał dyżur w szpitalu. Dzisiaj między 17 a 18 mam być u niego i mega się stresuje. Nic dzisiaj nie jadłam, na szczęście piję wodę, więc nic mi nie befzie. Mam nadzieję, że z fasolka wszystko dobrze i zobaczę dzisiaj wypragnione serduszko 💛
 
Miałam obejrzeć polecany film na netflixie cząstki kobiety. Ale doczytałam o czym to i zrezygnowałam. Macie jalies fajne filmy i seriale na netflixa? Ja ostatnio bridgertonow obejrzałam prawie jednym tchem. Fajne romansidlo [emoji6]
Ja oglądałam cząstki kobiety w ten dzień kiedy ciąża moja się potwierdziła 😂 i jeszcze OFIARA DLA BURZY o tym jak czarownica żywi się noworodkami 😂
 
Ja na netflixie polecam Emily w Paryżu - głupiutkie, wiec na odstresowanie w ciąży w sam raz ;) a z ambitniejszych to Gambit Królowej. Teraz oglądam The Crown, tez spoko.
Bridgertonowie tez mi się wyświetlili, ale jeśli to jest jak Grey to nawet nie włączam [emoji23] bo to był chyba największy gniot jaki w życiu widziałam.
 
Dziewczyny na pare godzin Was zostawić! 😂

lece jeść po aż mnie ściska z głodu! Dajecie rade zjeść te 2000kcal? Ja długo byłam na diecie i jadłam 1500, schudłam 13kg w ciagu pół roku i nie umiem w siebie wcisnąć jedzenia :(
Nie każdy ma zapotrzebowanie 2000kcal. A ty do tej pory jadłaś 500 kcal mniej niż twoje zapotrzebowanie? Ja nie liczę dokładnie kcal, ale jem tyle co zwykle. W pierwszym trymestrze nie trzeba zwiększać kaloryczności ponad to co normalnie.
Ja na netflixie polecam Emily w Paryżu - głupiutkie, wiec na odstresowanie w ciąży w sam raz ;) a z ambitniejszych to Gambit Królowej. Teraz oglądam The Crown, tez spoko.
Bridgertonowie tez mi się wyświetlili, ale jeśli to jest jak Grey to nawet nie włączam [emoji23] bo to był chyba największy gniot jaki w życiu widziałam.
Brigertonowie to co innego. Mi się podobało. Kostiumowe romansidlo, ale ciekawe, bo coś innego. Gambit Też polecam.
 
Nie każdy ma zapotrzebowanie 2000kcal. A ty do tej pory jadłaś 500 kcal mniej niż twoje zapotrzebowanie? Ja nie liczę dokładnie kcal, ale jem tyle co zwykle. W pierwszym trymestrze nie trzeba zwiększać kaloryczności ponad to co normalnie.
Brigertonowie to co innego. Mi się podobało. Kostiumowe romansidlo, ale ciekawe, bo coś innego. Gambit Też polecam.
Tak miałam rozpisana diete 1500-1700, dlatego chyba póki co nie bede zwiększać kaloryczności :-) tak sie tylko zastanawiałam jak u Was z głodem :D

ja z seriali polecam tez Niesamowita Panią Maisel na Amazon Prime, ja na Netflix ostatnio nic ciekawego nie widuje poza kryminalnymi dokumentami :(
 
reklama
Ja z seriali bardzo lubię Snowpiercera, The Crown, Gambit Królowej i usuniętą już z Netflixa Teorię Wielkiego Podrywu- o wiele lepsza moim zdaniem od Przyjaciół.
Ostatnio rodzice polecili mi Sons of Anarchy - o jakimś klubie motocyklowym. Obejrzałam z nimi kilka odcinków i jest dobry, ale muszę od początku 😂
 
Do góry