reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dziś miałam wizytę, i lekarz podejrzewa puste jajo płodowe. Mam już 6+5 a na zdjęciu nawet zarodka nie widać. Za tydzień mam jeszcze raz przyjść na USG i zobaczymy. W sumie staram się nie zamartwiać jakoś bardzo, będzie co będzie, ale z tego wszystkiego zaczął mnie faktycznie brzuch boleć.
A tak z innej strony- nie zaglądałam tu przez jakieś dwa, trzy dni, a Wy tyle stron naskrobalyscie, że ciężko wszystko nadrobić 😉
 
reklama
Ja dziś miałam wizytę, i lekarz podejrzewa puste jajo płodowe. Mam już 6+5 a na zdjęciu nawet zarodka nie widać. Za tydzień mam jeszcze raz przyjść na USG i zobaczymy. W sumie staram się nie zamartwiać jakoś bardzo, będzie co będzie, ale z tego wszystkiego zaczął mnie faktycznie brzuch boleć.
A tak z innej strony- nie zaglądałam tu przez jakieś dwa, trzy dni, a Wy tyle stron naskrobalyscie, że ciężko wszystko nadrobić 😉
Trzymam kciuki, zeby wszystko było okej! Moze jeszcze za szybko zeby było coś widać 😉 ściskam mocno!
 
Ja z seriali bardzo lubię Snowpiercera, The Crown, Gambit Królowej i usuniętą już z Netflixa Teorię Wielkiego Podrywu- o wiele lepsza moim zdaniem od Przyjaciół.
Ostatnio rodzice polecili mi Sons of Anarchy - o jakimś klubie motocyklowym. Obejrzałam z nimi kilka odcinków i jest dobry, ale muszę od początku [emoji23]

Teorie tez usunęli? [emoji22] teraz mi złamałaś serce...
 
Ja z seriali bardzo lubię Snowpiercera, The Crown, Gambit Królowej i usuniętą już z Netflixa Teorię Wielkiego Podrywu- o wiele lepsza moim zdaniem od Przyjaciół.
Ostatnio rodzice polecili mi Sons of Anarchy - o jakimś klubie motocyklowym. Obejrzałam z nimi kilka odcinków i jest dobry, ale muszę od początku 😂
Sons of Anarchy super! I Picky Blinders 😍
 
Ja dziś miałam wizytę, i lekarz podejrzewa puste jajo płodowe. Mam już 6+5 a na zdjęciu nawet zarodka nie widać. Za tydzień mam jeszcze raz przyjść na USG i zobaczymy. W sumie staram się nie zamartwiać jakoś bardzo, będzie co będzie, ale z tego wszystkiego zaczął mnie faktycznie brzuch boleć.
A tak z innej strony- nie zaglądałam tu przez jakieś dwa, trzy dni, a Wy tyle stron naskrobalyscie, że ciężko wszystko nadrobić 😉
Kochana spokojnie ! A jak u Ciebie z przyrostami bety ?
 
Ja dziś miałam wizytę, i lekarz podejrzewa puste jajo płodowe. Mam już 6+5 a na zdjęciu nawet zarodka nie widać. Za tydzień mam jeszcze raz przyjść na USG i zobaczymy. W sumie staram się nie zamartwiać jakoś bardzo, będzie co będzie, ale z tego wszystkiego zaczął mnie faktycznie brzuch boleć.
A tak z innej strony- nie zaglądałam tu przez jakieś dwa, trzy dni, a Wy tyle stron naskrobalyscie, że ciężko wszystko nadrobić 😉
a całkiem żółte jest czy tylko pęcherzyk?:(
Może zardek potrzebuje więcej czasu
 
U mnie jest 5.6 a termin wygląd apki 18.09. ciekawe..
Nic nie rozumiem z tych obliczeń. Jest to możliwe, że to zależy od długości cykli? 5.6 to raptem kilka dni do naszego 6.1 A termin już różni się o tydzień. U mnie, żeby było jeszcze ciekawiej to jak sprawdzam na Preglife podaje mi 6+2 i termin na 8.09, apka Ciąża+ 6+1 i 9.09 chyba będę się trzymać tego co mi powie lekrz 27.01 wtedy już będę blisko 8 tygodnia więc powinno być dobrze policzone zarówno z USG jak i z jego obliczeń.
 
Musiałam xD cały dzień za mną czisss chodzi :D
 

Załączniki

  • IMG_0523.jpg
    IMG_0523.jpg
    112,2 KB · Wyświetleń: 76
Hej dziewczyny. Nie było mnie troszkę, ale to z tego powodu, że wczoraj 2 razy plamiłam na brązowo od 8 do 11 i cisza, dzisiaj o 8 trochę i znowu cisza. Byłam wczoraj pod gabinetem lekarza, ale niestety miał dyżur w szpitalu. Dzisiaj między 17 a 18 mam być u niego i mega się stresuje. Nic dzisiaj nie jadłam, na szczęście piję wodę, więc nic mi nie befzie. Mam nadzieję, że z fasolka wszystko dobrze i zobaczę dzisiaj wypragnione serduszko 💛
Daj znać koniecznie 🤗🤗
 
reklama
Do góry