reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

My w piątek mamy wizytę u lekarza i marzę o zdjęciu gdzie będzie widać groszka i usłyszymy bijące serduszko. W sobotę robimy przyjęcie urodzinowe córki i będzie najbliższa rodzina. Chcemy nagrać filmik na którym córka będzie śpiewała piosenki, których się nauczyła w przedszkolu a na końcu pokaże zdjęcie i powie że ma dla nich prezent z okazji dnia dziadka i babci. Powie, że we wrześniu będą mieli małego groszka :)
Ciekawa jestem czy macie już powoli pomysły na poinformowanie o ciąży przyszlych dziadków? [emoji848][emoji4] Jak tak to opiszcie [emoji3] Poczytamy a na pewno się przyda zbiór pomysłów. [emoji86][emoji16]
 
reklama
Dzień dobry, dzisiaj mąż mi zrobił zastrzegł i żyje [emoji38] idąc na pobranie krwi bierzecie rano duphaston i zastrzyk? Czy też po zastrzyku macie taki ból chwilowy?
 
Kiepsko, jadę na tabletkach od 2 dni. Gin powiedziała, że nerwica się lubi pogłębiać w ciąży i bym miała kontakt cały czas z psychiatrą.
Takie klasyczne lęki u mnie powodują baaaardzo przyspieszoną akcję serca, problemy z oddychaniem, słabo mi.
Dzisiaj odebrałam wyniki badań i TSH 2.5, glukoza 88 więc nie ma aż takiej tragedii, ale ja już od zmysłów odchodzę i czekam na środę by sprawdzić czy wszystko jest w porządku... Ale im bliżej tym jest coraz gorzej... Mimo, że to już 8tc i lecę na dupku, to każda wizyta w łazience jest koszmarem...
W dodatku mąż mi tego nie ułatwia i mamy ciche dni więc jestem wykończona
Musisz byc dzielna i odnaleźć jakiś zloty środek, stres i zamartwianie się o dziecko zaczyna się w ciąży i juz nigdy nie ustaje. 😊😊. Ja co prawda nie mam nerwicy i nie jestem specjalistą, ale jestem strasznie nerwowa.Czasem sobie tlumacze, że w środku mnie jest mała istotka, której zdecydowanie nie potrzebne teraz nerwy😊. Dobrze, że idziesz na l4, niema ludzi niezastąpionych a życie twoje i szczęście twojej rodziny jest najwazniejsze i nikt i nic tego nie zastąpi ❤
 
Ciekawa jestem czy macie już powoli pomysły na poinformowanie o ciąży przyszlych dziadków? [emoji848][emoji4] Jak tak to opiszcie [emoji3] Poczytamy a na pewno się przyda zbiór pomysłów. [emoji86][emoji16]
Ja powoli zaczynam obmyślać strategię. Jeden pomysł to kupić takie spersonalizowane czekoladki i ułożyć wiadomość "będziesz babcią" albo pokazać wszystkim zdjęcia z minionego urlopu i na końcu wstawić zdjęcie USG.
 
Hej, witam się niedzielnie 😊
Nie umiem rano zwlec sie z łóżka...😴😴 wstaje dosłownie zmęczona.

Ale mam do was pytanie, bo ja sie zupelnie nie orientuje, a moze ktoras was cos wie. Mianowicie mam umowe na okres probny na 3 mies, do 9 marca, gdzies wyczytalam ze po 12 tyg ciazy jestem chroniona i musza mi umowe przedłużyć, czy tak faktycznie jest? Bo w sumie pracodawcy o ciazy moge powiedziec po 12 tyg przeciez...
 
A ja mam zamiar najzwyczajniej powiedzieć rodzicom:) a reszta czyli rodzeństwo i znajomi dowiedzą się przypadkiem pewnie w trakcie :). Tak zadecydowaliśmy z partnerem ze nie będziemy robić niewiadomo czego :))
Ale wasze pomysły super 😘
 
reklama
Dzień dobry, dzisiaj mąż mi zrobił zastrzegł i żyje [emoji38] idąc na pobranie krwi bierzecie rano duphaston i zastrzyk? Czy też po zastrzyku macie taki ból chwilowy?
Tak, po zastrzyku też mam taki chwilowy ból w tym miejscu, od razu się na chwilkę kładę na łóżko i zaraz przechodzi
 
Do góry