reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej! Witam się i mam nadzieję, że zostanę do września 😊 To moja druga ciąża. Karmię piersią 1,5 roku i nie miałam jeszcze okresu, ale obstawiam, że do zapłodnienia doszło 18 lub 19.12. (Alipkacja pokazuje termin na 11.09) Pozytywny test 28.12.
Beta 28.12 17,87
Beta 30.12 88,13.
Dzisiaj znowu powtórzyłam (wyniki po 16) umówiłam się do lekarza na 11.01
Kurde, piersi mnie nie bolą, ale może tak to jest przy KP. Dzisiaj lekko mnie mdliło. Brzuch czasami pobolewa. Niestety ciągle tylko myśle o ciąży i świruje, że coś będzie nie tak.
Jest tu ktoś KP? Mój lekarz dołował mnie ze nie zajdę w ciąże przy karmieniu, a jak już nawet się uda to nie powinnam karmić 🤨
Hej! Mamy ten sam termin
Dodatkowo 18 grudnia byłam u giną w innej sprawie i wyszło, że miałam owulke :)
Na 15 stycznia jestem umówiona do lekarza.
Codziennie boli mnie głowa, mdłości mam na wieczór i wrażliwe sutki
 
reklama
A i chciałam dopisać, że to zdjęcie które dodałam (o ile dodałam) to test jest czułości 25 z takimi krechami, gdybym zrobiła 10 to pewnie jeszcze lepsza kreska by była
 
A jeszcze mam pytanko do Was. Kiedy zamierzacie wziac zwolnienie z pracy? Ja najchetniej juz bym wziela, ale w pracy sie wkurza pewnie bo ostanio dziewczyna tez wziela. Ale w lutym juz bym chciala siedziec w domu. Ja pracuje z pacjentami i boej sie ze sie zaraze korona :(
 
reklama
Do góry