reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja jstem za.

Trzymamy. Daj znać po, co udało się podejrzeć. Chyba kilka z nas wizytuje w tym tygodniu, a ty zaczynasz. Ja jestem umówiona na czwartek. Będzie 7+0. Dziewczyny kto jeszcze w tym tygodniu ma wizytę? Będziemy po kolei trzymać kciuki, za same dobre wieści.
Ja mam wizytę w srode o 9:30 :-) :) będzie to 7(6+4) ❤️
 
reklama
Ja jstem za.

Trzymamy. Daj znać po, co udało się podejrzeć. Chyba kilka z nas wizytuje w tym tygodniu, a ty zaczynasz. Ja jestem umówiona na czwartek. Będzie 7+0. Dziewczyny kto jeszcze w tym tygodniu ma wizytę? Będziemy po kolei trzymać kciuki, za same dobre wieści.
Ja mam we wtorek wizyte o 19.30. Stresuje się. Będzie 7+4. Byłam dwa tygodnie temu u lekarza pierwszy raz i był pęcherzyk. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. Nie odzywałam się bo te czekanie tak się dłuży.
 
Ja mam we wtorek wizyte o 19.30. Stresuje się. Będzie 7+4. Byłam dwa tygodnie temu u lekarza pierwszy raz i był pęcherzyk. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. Nie odzywałam się bo te czekanie tak się dłuży.
Z pewnością będzie dobrze ❤️ Ja nie moge sie doczekać juz tej pierwszej wizyty zeby sie dowiedzieć czy wszystko w porządku 🤔 zazdroszczę tym co mają już za sobą!
 
To ja mam dziewczyny przeciwnie niż wy, mi jest wciąż gorąco, okna pootwierane, nawet teraz wietrze, ale ja zawsze miałam wyższa temperaturę skóry, mąż mówi że czasem leżeć obok mnie się nie da bo żar tropików, on znów ma temperaturę skóry jakby spod lodowatego prysznica wyszedł :D
Stanęłam dziś przed lustrem i już widzę roztepy na piersiach, po pierwszej straconej ciąży zostały mi też basiory dwa a to ledwo początek był, już widzę co będzie w 40 tyg, a tak nie znoszę się balsamować, że no nie wiem czy się męczyć z mazianiem jak nie ma pewności, że to coś da :D
Ja smarowania się już nauczyłam przy chudnięciu, spadło 13kg więc trzeba było 🤣 dobrym rozwiązaniem są tez te balsamy pod prysznic, ktore sie zmywa a ciało się nie klei :p ja osobiście kocham olejki ❤️
 
Hej wszystkim :)
U mnie wg aplikacji 6 tc :)
Wizyta u położnej dopiero 8 lutego
Czuję się dobrze, oprócz bólu brzucha i mega bólu pleców wszystko ok ale strasznie się stresuje 🥺 czy Wy też tak macie? Przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie ma plamek krwi, ciągle myślę o tym że za późno zaczęłam brać kwas foliowy i te sny 🙄
 
Hej wszystkim :)
U mnie wg aplikacji 6 tc :)
Wizyta u położnej dopiero 8 lutego
Czuję się dobrze, oprócz bólu brzucha i mega bólu pleców wszystko ok ale strasznie się stresuje 🥺 czy Wy też tak macie? Przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie ma plamek krwi, ciągle myślę o tym że za późno zaczęłam brać kwas foliowy i te sny 🙄
Cześć :) mnie też pobolewa brzuch i strasznie bolą plecy, tak że w nocy nie mogę spać i jeszcze do tego dochodzą koszmary związane z moimi synami i fasolką. W obu poprzednich ciążach tak miałam, więc myślę że teraz będzie podobnie. A kwas foliowy zaczęłam brać jak zrobiłam test czyli dwa dni temu. Myślę, że będzie dobrze :) spokój najważniejszy ;) Z resztą moje ciąże wszystkie były chciane, a jednak zawsze moment zaskakiwał i zawsze początki były takie, że się bałam, że coś zrobiłam dziecku przez przypadek. Ale wszystko się dobrze kończyło, więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Miłego tygodnia pracy dla tych co pracują - ja już w biurze, a wolałabym być w łóżku ;)
 
Ja mam pierwszą wizytę 26.01 czyli 8+1 :)
Też 26.01 :) ciekawe, które jeszcze, bo te daty teraz zbliżone :)
Ja mam we wtorek wizyte o 19.30. Stresuje się. Będzie 7+4. Byłam dwa tygodnie temu u lekarza pierwszy raz i był pęcherzyk. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. Nie odzywałam się bo te czekanie tak się dłuży.
Na pewno będzie wszystko dobrze! :)
 
Ja za to dzisiaj wstałam strasznie osłabiona, myłam głowę rano i mi się tak kręcilo w głowie, że musiałam usiąść. Teraz nie jest lepiej :( a tu trzeba córkę do przedszkola i praca do 16 :((
 
reklama
Też 26.01 :) ciekawe, które jeszcze, bo te daty teraz zbliżone :)
Na pewno będzie wszystko dobrze! :)
Hej, ja mam 25.01 wizytę, więc podobnie 🙈 będzie 6+4. U mnie póki co stresu mniej, bo dolegliwości zaczęły ostatnio bardziej dokuczać 😩 więc bardziej niż się stresować, próbuję przetrwać 😁 Jeszcze tydzień temu narzekałam na brak jakichkolwiek objawów, także nie denerwujcie się, jak też ich nie macie, zaraz zacznie się bum. Miłego dnia!
 
Do góry