reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny, niestety czas na forum teraz po powrocie do pracy będę miałam tylko wieczorami, także będzie co nadrabiać :D Dziś w pracy zaliczylam takiego wkurwa, że aż mnie brzuch boli do teraz, ehhh. Z drugiej strony to pierwszy wkur odkąd tam pracuje czyli od 7 miesięcy także bilans nie jest zły, ale wolałabym moc zachować teraz spokój. Najchętniej na tą wizytę poszłabym dziś, zaraz. Żebym tylko w tym napływie emocji nie zamówiła sobie osobistego USG do domu :D (taki żart, chociaż kto wie czym nas rynek zaskoszy za parę lat, mini przenośne usg dla kobiet w ciąży :D)
Muszę umówić się do dentysty i endokrynologa, a tak nie znoszę dzwonić i rozmawiać przez telefon brrr
SA przenośne mini usg xD 😆
 
Niestety, dzisiaj nie bardzo, mam kilka ważnych spraw w pracy, więc jakoś muszę działać :( ale herbatę spije sobie taką faktycznie.
Wolałabym iść na zwolnienie, ale chyba do maja/czerwca nie da rady. Więc poproszę o zdalne ;) zawsze to lepiej położyć się kiedy się chce itd.
No pewnie[emoji846] Dużo większy komfort [emoji846]W takim razie oby Ci dziś szybko zlecial dzień w pracy [emoji846] Ja dziś tyko czekam aż mąż wróci i zajmie się synem bo chce trochę nockę odespac . Chodzę jak zoombie dosłownie...
 
Ja miałam w poprzedniej ciąży detektor tętna, ale starałam się to robić max raz w tygodniu. Tamten sprzedałam i w tej ciąży chyba sobie daruje ;)
Ja też miałam detektor i codziennie sprawdzałam tętno maluszka. W tej ciąży jie odpuszcze i też sobie kupię. BTW. Tam było słychać niekiedy jak maluszek się poruszał, a jeszcze nie czułam kopniaków. Dźwięk taki przyyyy bulubulubulu 😆😂😂😂
 
Mnie też pewnie czeka krzywa w najbliższym czasie. Przyszedł wynik badania z laboratorium i niestety na czczo wyszło 97 więc sądzę , że lekarz też mnie skieruje[emoji85]i znów pewnie będę się bujać z cukrzycą ciążowa
Dzień dobry [emoji4]ja juz w polowie krzywej ostatni pomiar za 40 min,ufff. Jak narazie poszlo gladko[emoji4]cieszę sie, że to mój ostatni raz. Życzę samych dobrych wiadomości [emoji847][emoji847]
 
Ja mam na codzień cukrzycę, w ciąży to już od razu mnie dopadło. Codziennie muszę sobie mierzyć cukier. Po 2 h od jedzenia mam 75, a niekiedy po 150...
W tamtej ciąży miałam Na czczo 99, po godzinie 240 a po 2 h 300
 
Ja mam na codzień cukrzycę, w ciąży to już od razu mnie dopadło. Codziennie muszę sobie mierzyć cukier. Po 2 h od jedzenia mam 75, a niekiedy po 150...
W tamtej ciąży miałam Na czczo 99, po godzinie 240 a po 2 h 300
Ojooj to faktycznie Ci wywala. Damy radę jakoś 😊zamiast sie objadac do woli jak to w ciazy bywa, bedziemy liczyć gramy😂
 
Witam wszystkie 😊
My dzisiaj prace zaczynamy z wyrosła,ale raz nie zawsze 😄
 

Załączniki

  • IMG_0537.jpg
    IMG_0537.jpg
    129,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry