reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie od rana 37.5, głowa i gardlo mnie boli, córka rano miała 38 stopni, mam nadzieję że żadne chorobami nas nie dopadnie, korona wirusa mieliśmy w listopadzie, ;( a zaraz muszę zacząć prowadzić lekcje zdalnie, może jakoś pójdzie.
 
reklama
Dzien dobry wszystkim :) . Dla mnie cukrzyca ciążowa to całkowita nowość i nie do końca wszystko łapię. Dziś lekarz pewnie da mi skierowanie do diabetologa od którego dostanę glukometr (?). Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące!
 
Mi nie wystaje jeszcze. W 1 ciazy bylo widac mi lekko brzuszek kolo 12 tyg dopiero zobacxymy jak teraz.Mnie tez boli czesto jak na okres i w 1 ciazy tez tak mialam do konca 1 trymestru najbardziejJa ci powiem ze chociaz bylam rozcinana to wcale duzo sie nie zmienilo jest prawie jak przed ciaza i dalej ciasno hihi [emoji12][emoji6]Witamy super ze sie udalo [emoji178]
Tu chodzilo mi o zmiane wygladu w ciazy, robi sie taka duuuza z zewnatrz, tragedia, pptem wraca do normy oczywiscie 😆
 
Dzień dobry! 😬
Ja dzisiaj ledwo żywa. Musialam wziąć urlop na żądanie w pracy. Wczoraj mieliśmy wieczorem w galerii 16,7°C więc nie mam zamiaru kisić siebie i malucha w takim mrozie...
Jutro wizyta. Coraz większy stres mam... W nocy miałam potworne koszmary..
 
reklama
Do góry