reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A powiedzcie mi bo zamierzam całkowicie zrezygnować ze słodyczy ze względu na nadwagę, czy to nie będzie jakiś szok dla organizu ?
Myślę, że nie będzie to szokiem. Zależy też ile słodyczy jadłaś wcześniej. Ja musiałam całkowicie zrezygnować z cukru i po dwóch tygodniach już mnie nawet nie ciągnie :) .
Tu chodzilo mi o zmiane wygladu w ciazy, robi sie taka duuuza z zewnatrz, tragedia, pptem wraca do normy oczywiscie 😆
Oj racja 🤣
 
reklama
No pewnie[emoji846] Dużo większy komfort [emoji846]W takim razie oby Ci dziś szybko zlecial dzień w pracy [emoji846] Ja dziś tyko czekam aż mąż wróci i zajmie się synem bo chce trochę nockę odespac . Chodzę jak zoombie dosłownie...
My obydwoje jak zombie dzisiaj będziemy coś czuję :D na zmiany będziemy musieli się kimnac jakoś😊
Witam wszystkie wrześniowe mamuski😍 mam dzis pierwsza wizytę u ginekologa trzymajcie kciuki 😍
Trzymamy mocno!! 😊😊
 
Dziewuszki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, koniecznie dajcie znac! ❤️

Ja z dieta mega się pilnuję, zero cukru, słodyczy nie lubię bardziej mnie zawsze ciągnęło do słonych przekąsek ale odkąd wiem, że jestem w ciąży nic takiego nie zjadłam :-) nie jem białego pieczywa, mąki i innych pszennych rzeczy. mam nadzieję, że nudności mnie ominą lub będę mogła jeść to co jem do tej pory bez odruchów wymiotnych 😂 czytałam tylko, że przy cukrzycy ciążowej owoce dopiero na drugie śniadanie a ja uwielbiam śniadaniową owsiankę z owocami 😭 damy radę! Jutro krzywa cukrzycowa i ginekolog, także przyjemne z pożytecznym 😂 mam nadzieję, wszystko będzie dobrze ❤️
 
Ja czekam dziś jak na szpilkach aby było wszystko dobrze ale strasznie mnie męczy pobolewanie brzucha wy też tak macie?😍
 
reklama
Do góry